La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1267 Culés

3

"W pierwszą środę marca proboszcz Madej poruszył temat dzieci, które urodziły się dzięki zapłodnieniu metodą in vitro.

– Powiedział, że nie mają duszy, ponieważ dusza może zrodzić się tylko z połączenia dwóch ciał: kobiety i mężczyzny. Dusza nie może narodzić się w laboratorium, gdzie pan docent z asystentem robią „pyk” – opowiada nasza czytelniczka.
– Słychać było, że dźwięk „pyk” wyraźnie się proboszczowi spodobał, powtarzał go kilka razy."

...

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,24572794,ksiadz-powiedzial-rodzicom-ze-dzieci-z-in-vitro-nie-maja-duszy.html

konto usunięte

4

@macio_944 Prawdziwe miłosierdzie. Zajmują się wszystkim co złe według nich, a za pedofilię i inne skandale nie potrafią przeprosić. Powinni to robić codziennie na każdej mszy.

0

@student97r Bo to jest niestety pseudochrześcijaństwo. I to dotyka nie tylko katolików, a również innych denominacji... w kościołach protestanckich często też są żenujące sytuacje, totalny brak pokory i rozsądku... smutne. Wiara w Boga nie musi walczyć z nauką, czy z XXI wiekiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?