- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1304 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
6
Walicie czy nie?
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1304 Culés
1
Odnośnie Charlotte i wygranej pasa SD:
Decyzja była podjęta w ostatnich godzinach, ma to na celu wypromowanie dywizji kobiet na obu brandach, do tego utrzymanie na stałe Charlotte na SmackDown(podobno FOX nie chce aby Charlotte była w ogóle na RAW, więc to bardziej decyzja samego FOX), i pas nie będzie broniony na WrestleManii, tylko pas RAW który najprawdopodobniej wygra Becky Lynch, ponieważ Ronda ma opuścić WWE w celu założenia rodziny po WrestleManii
Czyli Charlotte liderka SD, a Becky RAW raczej, szkoda Asuki, brak walki na WM, chociaż tydzień kolejny pokaże co dalej z nią będzie................
0
@Chwytliwy Totalne oplucie nie tylko Asuki, ale również Deville, Rose, Carmelli i Naomi, które przez ten powalony booking zostaną zesłane do Battle Royal. Jestem zażenowany tym co zrobili, no ale trzeba pokazać jaki wielki będzie ten main event Wrestlemanii. Jeszcze Asuka klepnęła czysto.
0
@PrinceDamon Plus taki że nie zabrała to żadna Alexa Bliss czysto pasa dla Asuki, tylko osoba która przerwała jej streak, czyli Charlotte
Osobiście nie mam pojęcia co zrobią z tym, albo koniec Asuki(patrząc na ubogą dywizję po WM to nie sądzę) albo duży feud po WM Charlotte vs Asuka
1
@Chwytliwy Szkoda, ze Ronda odejdzie:(przez tak krotki czas totalnie zdominowala kobieca dywizję.
1
@Chwytliwy Robiąc wszystko aby jak najszybciej ona doszła do szesnastu mistrzostw (wynik jej ojca) , bodajże ma ich już osiem.
0
@Krzychu1899 No cóż, też mi szkoda, Rookie Of The Year, z buta dał Main Stream dla kobiet, no ale cóż, rodzinę najbardziej ceni, choć zobaczymy po WM, ale skoro Charlotte wygrała to raczej znaczy że to Flair będzie królową dywizji SD, a becky RAW
0
@Chwytliwy Mogą zrobić świętowanie jeszcze na koniec WM wspólne Charlotte, Becky, Sasha i Bayley, cała czwórka z pasami...
0
@lucas/catalan Nie, to była decyzja prawdopodobnie FOXA, niedługo SD bęzie A Show(jak już nie jest) to potrzebowali sprawdzonej osoby
0
@negreanu Być może tak zrobią, bo nie sądzę aby Sasha i Bayley straciły pasy TT na WrestleManii, no cóż, jedno raczej jest pewne, Four Horse Women będzie liderem kobiet
0
@lucas/catalan Dokładnie, to też mi się nie podoba i nie ma co jej bronić, bo też ja WWE pcha na siłę, bo chcą żeby była ta nr 1 wśród kobiet w federacji.
0
@Chwytliwy Mogliby jej dac pas po WM w jakimś ciekawym story, a nie tak z dupy jak już chcieli zrobić, FOX mógłby trochę poczekać.
1
@negreanu Charlotte to Triple H obecnych czasów, ale nigdy pierwszy, to Becky będzie prawdopodobnie albo Ronda(choć po wm na 90 procent opuści WWE) po WM liderką dla większości w dywizji pań, Charlotte tam jest tylko po to aby raczej zgarnąć pin
A co do z dupy, co zrobisz jak Flair została niedawno ogłoszona przez FOX "córką Rica Flaira", FOX najwyraźniej nie chce marnować czasu aż do października i niestety czy stety musiał to podjąć w raz z Vincem Mcmahonem
No cóż, fakt faktem Main Event WM hype'ują jak żaden inny od dawien dawna
0
@negreanu Ale dobra, ja zaczynam widzieć światło nad panami wreszcie od dawna, może nie na RAW jeśli chodzi o pas UT, ale o pas WWE, wreszcie dobry feud, i walka na którą fani czekają jak cholera, ale niestety pewnie Big E sturnuje, czego kompletnie nie chcę
0
@Chwytliwy Ciekaw jestem jakie będą plany po WM, mam nadzieję, że będą również nowe feudy.
0
@negreanu wydaje się żę Drew vs Rollins o pas, nadal sie mówi że Seth wygra z Lesnarem, choć to Lesnar i nie wiadomo co WWE szykuje
A cod pasa WWE, nwm, wydaje mi się że New Day będzie o niego feudować, ale no cóż, ta WM będzie zakończeniem pewnej epoki prawdopodobnie, to najlepiej budowane show od nie pamiętam kiedy
0
@Chwytliwy Muszą w końcu pójść na przód, osoby które dawniej stanowiły o sile WWE już ich nie ma w zdecydowanym przypadku, więc muszą budować programy na nowych osobach.
0
@negreanu i wydaje się że tym razem to zrobią, nie ma ku temu lepszej okazji, do tego Ambrose po WM odchodzi i koniec tarczy