La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1524 Culés

0

To jest kpina.

Canal + ugrało jakoś z Eleven wspólne pokazywanie Barca - Real.
Eleven nie potrafi zrobić tego z kolei z meczami Barcy z Atleti.

konto usunięte

0

@Katalonbar Dobrze zrobiło, mecze Barcelona vs Atletico to przeważnie nuda hehehehe

1

@Katalonbar Czemu kpina ? Dogadali się, że raz jako 1 mecz LaLiga wybiera C+ raz Eleven (każdy wg swojego uznania), a Klasyki pokazuj razem. Więc jak prawo 1 wyboru ma 1 stacja i wybierze Barca - Atleti to 2 weźmie mecz Realu. Żadna kpina tylko umowa między stacjami

0

@Norkusik Mecze ligowe pomiędzy absolutnie TOP 3 zespołami La Liga:

Atletico - Real (C+)
Real - Atletico (C+)

Barca - Real (Eleven, C+)
Real - Barca (Eleven, C+)

Atletico - Barca (C+)
Barca - Atletico (C+)

To jest kabaret, bo jak widać wszystkie hitowe spotkania pokazuje C+, a Eleven tylko klasyki. Wiem, że w meczach z udziałem z Atletico, C+ miała pierwszeństwo, ale przecież Eleven mogło się z nimi jakoś porozumieć, żeby wspólnie pokazać te hitowe spotkania.

To jest kpina i kabaret w wykonaniu Eleven jeśli chodzi o prawa do pokazywania La Liga.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?