La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2471 Culés

0

Witam mam pytanko, wiem ze sporo ludzi na tej stronie było już w Barcelonie na meczu czy to ligowym czy LM, chciałbym się dowiedzieć kiedy najlepiej załatwić sobie wyjazd na mecz LM nawet fazy grupowej czy ligowy żeby wyszło jak najtaniej i gdzie najlepiej zorganizować taki wyjazd, bo chciałbym w przyszłym roku spełnić marzenie i chociaż raz pojechać na mecz Barcy, za odpowiedź wielkie dzięki :)

0

@katalonia15 ciężko powiedzieć :) ,ja na bieżąco oglądam tanie loty na skyscaner :) potem hostel na booking i heja.np na Infinit Iniesta ogarnietę niemal wszystko miałem już w lutym,teraz na Atletico także w lutym wszystko ogarniałem

0

@katalonia15 Na lige mistrzów najlepiej kupić odrazu po losowaniu jak najszybciej bo potem są wejacia na strony lotów. Bilet na mecz ligowy kupisz spokojnie 3 dnie przed meczem nawet w kasie klubowej(na real nie masz szans)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?