La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1534 Culés

0

Polskie kluby to żart, Ekstraklasa to żart, PZPN to żart.
Szkoda na to patrzeć, Europy to my nie zawojujemy przez następne kilkadziesiąt lat

konto usunięte

32

@barcelonaLM Myślę że PZPN nie jest żartem. Co by nie mówić to robią dobrą robotę. Nie są odpowiedzialni za to co się dzieje w prywatnych klubach. Organizują właśnie MŚ U 20 a wcześniej ME U21. Pierwsza reprezentacja awansowała do ME i MŚ a drużyna U21 do tegorocznych ME. Od tego jest PZPN i za to należy go rozliczać. Inne kwestie są w gestii klubów piłkarskich. Co jeszcze jest ważne PZPN nie jest dotowany z ministerstwa sportu. Jest jedyną organizacją sportowa która żyje tylko z prywatnych sponsorów.

2

@Janiama Wystarczy zobaczyć sobie to pseudo losowanie Pucharu Polski w futsalu... Boniek nawet się nie odezwał

0

@barcelonaLM Nie ma kasy ot co. Jak u nas rekordowe transfery wynoszą 2/3 mln euro to z czym do ludzi.

konto usunięte

2

@Janiama hm, a kto podjął decyzję o zatrudnieniu na stanowisko selekcjonera Brzęczka? Tym bardziej, że mówiło się o naprawdę uznanych nazwiskach, szczególnie włoskich...

Jeśli to według Ciebie zbyt słaby dowód na niekompetencje, to już nie wiem...

0

@barcelonaLM Najlepiej to wszystko zhejtowac w tak zwanym "Januszowym" stylu i byle zielono

konto usunięte

1

@Pedeudo Dla mnie Brzęczek to bardzo dobry wybór i zobaczysz że przyznasz mi rację. Natomiast jaki Włoski trener z marszu przejąłby reprezentacje? Podaj mi nazwiska tych Włochów i pensje którą by oczekiwali. Ja jestem dośc blisko PZPN ponieważ moim bliskim kolegą jest Maciek Sawicki. Propozycje managerów którz podawali kandydatów to zarobki rzędu od 200 tys euro miesięcznie! Federacja nie ma takich pieniędzy by płacić trenerom którzy są na bezrobociu ponad 2 bańki euro rocznie. Jedno pytanie czy pamiętasz w ostatnich 30 latach by reprezentacja czarowała swoją grą? Ile meczów z wielkimi reprezentacjami wygraliśmy w tym okresie co podałem? Nawet z Niemcami to był obrona Częstochowy. Ja mam wrażenie że Brzęczek tylko za koklusz nie jest odpowiedzialny. Pamiętam ten hejt na niego za Błaszczykowskiego i Bednarka. Jakoś nie czytałem ostatnio by ktoś krytykował powołanie Kuby do reprezentacji a mineło raptem 4 miesiące. Już nikt nie pisze że wuja powołuje i robi nepotyzm. Zremisował w Portugalii we Włoszech, wygrał z Austrią i z Łotwą w eliminacjach. Już to pisałem komuś wcześniej, Brzęczek miał więcej meczów z reprezentacją niż prawdziwych treningów. Nawet teraz kiedy grali z Austrią i Łotwą to jedyny trening z całą grupą miał miejsce we wtorek potem był rozruch w środę w Austrii mecz w czwartek w piątek odnowa biologiczna w sobotę rozruch przed Łotwą i w niedzielę mecz. Bardzo trudno być teraz selekcjonerem bo nie ma czasu na treningi.

konto usunięte

1

@Janiama Nie wiesz jak bardzo chcę się mylić i na końcu przyznać Ci rację.
No cóż, trzeba być optymistą ;)

Może pamięć mi szwankować, ale za pewnego Holendra dość przyjemnie (jak na możliwości tamtego składu) się mecze oglądało.

2

@Pedeudo Przecież wybór Brzęczka to taki sam wybór jak Nawalki. Ludzie chyba nie pamiętają początków Adama, gdzie w towarzyskich dostawaliśmy po dupie. Na starcie eliminacji Gibraltar, potem wymęczone (to nie był dobry mecz) zwycięstwo z Niemcami. Brzęczek ma tyle samo punktów po 2 meczach eliminacji co Nawalka. Nie ma co dramatyzować, dajcie mu się rozkręcić.

konto usunięte

0

@Pedeudo Czego oczekujesz od tej reprezentacji? Bo Ja awansu do ME, zwróć uwagę na to że nie ma Piszczka i Błaszczykowskiego z formy z 2016 roku. Glik to całkiem inny piłkarz tak samo Krychowiak. Nie mamy lewego obrońcy a Milik w reprezentacji też jest cieniem tego chłopaka z 2016 roku. To że mamy Zielińskiego Lewandowskiego i ostatnio Piątka to naprawdę mamy aż tak duży potencjał? Dodamy do tego Szczęsnego a reszta to przeciętni piłkarze

konto usunięte

1

@Pedeudo Przypomnij sobie Holendra i jego pierwsze mecze eliminacyjne 1 3 z Finlandią i drugi 1 1 z Serbią obydwa mecze w Polsce. Fajnie to było później z Portugalią i z Czechami a na Euro porażka z Niemcami Chorwacją i remis z Austrią. Natomiast w następnych eliminacjach nie wyszliśmy z grupy a mieliśmy Słowenie Słowacje Czechy i Irlandie Pół a wyprzedzilismy tylko San Marino.

konto usunięte

0

@Janiama hm, aktualnie to najważniejsze jest to by przy jak najmniejszej utracie jakości przejść wymianę pokoleniową.
Lewy jeszcze trochę pogra, ale Kuba raczej zbliża się do mety.
Glik, Grosicki.
Dobrze, że o obsadę bramki nie musimy się martwić.

konto usunięte

0

@Pedeudo Zgoda tylko że to nie jest Barcelona że jak odszedł Xavi Iniesta czy Puyol to kupiliśmy sobie Arthura Coutinho czy Umtitiego. Bereszyński fajny chłopak a przegrywa rywalizacje w Sampdorii, na skrzydłach nie mamy jakiś wielkich nazwisk i Grosik z drugiej ligi angielskiej jest pierwszym wyborem. Ciężko naprawdę ciężko jest być trenerem kadry i dopóki wszyscy są zdrowi to jest ok ale jak nie daj boże któryś wyleci to mamy problem tak jak na jesień tobyło widoczne.

konto usunięte

0

@Pedeudo Brzęczek ma komplet punktów, nie liczy się styl, wyniki są, w najważniejszych meczach, to go broni, dopóki będą to będzie trenerem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?