La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1054 Culés

5

Mega ciekawy wywiad z Panem Nowickim na temat kibicowania, piłki etc. :)
Fragment:
"Te przyjaźnie teatralne umierają po latach, w okresie emerytury czy potem. W moim przypadku ocalał tylko Jerzy Trela, który jest świetnym aktorem, wciąż uprawiającym zawód, świetnym człowiekiem, my się nawet bez słów dalej przyjaźnimy. A z całą resztą kolegów z teatru w zasadzie straciłem kontakt z różnych powodów i nie żałuję. Bo w ich miejsce przyszli następni. Chociażby ktoś taki jak Ryszard Sarnat. Ojciec Artura, jeden z najbliższych mi ludzi. Jak my oglądamy mecze: ustalamy sobie zakąski, jakie będą na stole, dzwonimy do siebie, włączamy głośnik, kładziemy telefony i komentujemy mecz. Jesteśmy wielkimi kibicami, Barcelony. A my o Wiśle, Wiśle, Wiśle. A tak naprawdę to moim klubem jest Barcelona. Patrzenie na Messiego – to rozkosz."

http://weszlo.com/2019/03/31/kretynem-zeby-kochac-klub-kochac-moge-pana-boga/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?