- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1015 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1015 Culés
0
Myślę że będą 3 warianty w rotacji w obronie,używane w takiej formie i częstotliwości:
podstawowa para obrońców
pierwszy rezerwowy do zastąpienia kogoś w parze
druga para obrońców
nie będzie na pewno tak że de Ligt to zmiennik Pique a Lenglet to zmiennik Umtitiego czy odwrotnie.
wręcz przeciwnie,myślę że EV jak najcześciej będzie chciał ogrywać Pique i deLigta razem a drugą parę stworzą francuzi lub Umtiti + de Ligt.Podstawowa para myślę się nie zmieni,Pique+Lenglet.
Wydaje mi się że oprócz Vermy i Murillo nikt nie odejdzie.Nikt za Umtitiego nie zapłaci takiej kasy jak będzie chciała Barca a Samuel będzie chciał tu zagrać pełny sezon.
Sądzę raczej że to właśnie najbliższy sezon pokaże czy Samu będzie chciał odejść.
1
@Skaramuczi Jeśli to w ogóle możliwe, to rotowanie w obronie jest niezwykle ryzykowne i trudne. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji, że będziemy mieli 4 śo na podobnym poziomie to sam jestem ciekawy jak sobie z tym Valverde poradzi.
2
@ksobi Pytanie czy sam Valverde będzie chciał mieć czterech tej klasy ŚO. Sam zawsze mówił że nie potrzebuje bardzo szerokiej kadry bo wtedy ciężko panować nad atmosferą bo za wielu jest niezadowolonych.
0
@ksobi Może spróbować ustawienia z 3 obrońcami ?
0
@VamosGirl Można ale to i tak zawsze ktoś wypadnie, wtedy z linii pomocy lub Ataku. Jeśli chcesz grać 3 obrońcami to już na stałe bo nie będzie próbował raz tak raz tak
1
@ksobi Jestem ciekaw jak to Waldek rozwiąże. Bo ma ciężki orzech do zgryzienia.
0
@Skaramuczi Ja uważam, że Umtiti odejdzie....W tam tym roku były spekulacje o United. Po za tym uważam, że prawdopodobny transfer Holendra na obronę świadczy, że ktoś z niej odejdzie