La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1445 Culés

0

Nie mówimy o tym czy odejdzie Rakitic, Cou czy ktoś z obrony itp.

Tylko jestem ciekaw co będzie z Malcomem. Wykorzystał szanse od Waldka. Ale czy Waldek dalej będzie z Nim tak postępował jak ostatnio ? Czy odejdzie w lecie czy zostanie ?

konto usunięte

1

@VamosGirl Fajnie jakby został, dobry piłkarz i dobry zmiennik, ale jak Valverde ma mu nie dawać grać, albo dawać tyle co kot napłakał to szkoda jego czasu tutaj.

1

@Copernicus Na prawej stronie to On świetnie się prezentuje.

konto usunięte

0

@VamosGirl Ale jednak jest dużo słabszy niż Dembele, czy Messi, więc musi zaakceptować rolę zmiennika z zachowaniem zdrowych proporcji, bo to ile ten chłopak grał w tym sezonie jest śmieszne. Zawsze Valverde może odejść z własnej woli po sezonie i wtedy przyjdzie trener, który będzie na niego stawiał częściej.

0

@Copernicus No dokładnie tak, ale nie wiadomo czy go nie sprzedadzą nawet jeżeli bd miał świetne mecze po to żeby mieć pieniążki na de Ligta czy kogoś tam do ataku.

0

@Copernicus Pozostanie Malcoma wydaje sie rozsadne - w ataku powinnismy miec min. 5 graczy mogacych wejsc do gry i cos wniesc. Malcom zaczal pokazywac, ze to potrafi.

Jest oczywiscie podstawowa trojka - Messi, Suarez, Dembele - ale wsparcie z ławki tez musi byc.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?