La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 934 Culés

4

Moją obserwacją co do Malcoma po meczach z Villa i Atleti jest to, że ten gość świetnie rozumie się z Leo Messim. Ewidentnie z Leo nadają na tej samej fali i świetnie klepią sobie piłeczkę. Moim zdaniem ta komunikacja jest lepsza niż Leo z Dembele czy Leo z Coutinho. Druga uwaga co do Malcoma to fakt, że gość prawie nie traci piłek, co jest główną zmorą Dembele. Kiedy akacja jest rozwojowa potrafi ją pchnąć do przodu, ale kiedy jest przed nim gąszcz obrońców, celnie wycofać do tyłu, a decyzje podejmuje szybko. Podsumowując po tych paru występach Malcoma nieśmiało moim zdaniem: Malcom>Dembele.

0

@panczo coś w tym jest, dla mnie totalnie niezrozumiałe jest jak po tym dobrym meczu z Realem chłop nie powąchał murawy przez chyba miesiąc... no ale to Waldek jest trenerem, wie wszystko a my nic ;)

4

@panczo Coutinho i Dembele dobrze rozumieją się z Messim. Na pewno nie tak jak kiedyś Neymar czy teraz Alba, ale zwłaszcza Coutinho potrafi w gąszczu zawodników znaleźć Messiego. Malcom nie traci piłek, ale nie podejmuje zagrożenia. Wczoraj aż się prosiło, żeby pociągnąć akcję do linii końcowej, ale on źle gra prawą nogą i nie był w stanie tego zrobić. Podsumowując Malcom gra ostatnio dobrze, ale ma kilka braków i nie zrobił nic spektakularnego, żeby wygryźć Dembele, który wciąż jest o wiele lepszym piłkarzem.l

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?