La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1267 Culés

4

Wczoraj imponujące było to, z jakim impetem Barcelona weszła w mecz. Od pierwszych minut dość mocno gnietli Atletico, co było cudowne do oglądania. Co prawda później trochę odpuścili, bo oczywiście nie da się grać całego meczu na takiej intensywności, ale to jest bardzo dobry prognostyk przed następnymi meczami. Jeśli tylko szczęście nam dopisze i forma będzie się utrzymywać i nawet zwyżkować, to kurła mamy piękny, historyczny maj i czerwiec!

Coś co mi się jeszcze rzuciło wczoraj w oczy to Rakitić, który był dość solidny, ale wielokrotnie niepotrzebnie grał do tyłu, a jak już zagrał do przodu to minimalnie za mocno/niecelnie. Parę razy Roberto był totalnie niepilnowany na prawej stronie i wystarczyło posłać pewną wychodzącą piłkę, a tego nasz Chorwat nie robił, za to wolał rozegrać piłkę w środku, ewentualnie wycofać. Liczę, że w spotkaniach LM będzie dużo bardziej pewny i będzie po prostu więcej ryzykować.

Genialna również zmiana Malcoma. Gościu wszedł w mecz na pełnej, a klepka z Messim to po prostu sztuka sama w sobie + parę skutecznych dryblingów. Widać, że mu bardzo zależy i bardzo pozytywnie patrzę na Jego rozwój w Barcelonie.

Coutinho też fajnie wczoraj zagrał. Nie był to wybitny mecz, ale widać że forma mu idzie w górę. Nie jakoś spektakularnie, bardziej spokojnie, ale również można pozytywnie patrzeć na Coutinho. W końcu, bardzo na Niego liczę.

Jedynym duży minusem był... Laboga. Z reguły staram się bardzo nie krytykować komentatorów, każdy ma swój styl, charakter etc. Ale Laboga wczoraj parę razy był cholernie irytujący. Odniosło się wrażenie, że ewidentnie wygrana Barcelony nie jest mu na rękę, a po drugiej bramce totalnie zgasł. Do tego głupoty w stylu: "ale tam był spalony!" z wielką pewnością siebie, czy "Hiszpański sędzia stracił panowanie nad sobą i wyrzucił Hiszpana Coste" sprawiają że był wczoraj bardzo wkurzający. Nie pierwszy raz zresztą ma takie dziwne momenty, w przeszłości również mu się zdarzało. Szkoda, że nie komentował Wolski...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?