- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1520 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1520 Culés
0
Odejście Ivana jest bardzo prawdopodobne i pytanie gdzie byście go widzieli? Czyżby powrót do Sevilli?
2
@Katalonbar Jeśli już to chciałbym żeby spróbował swoich sił w Anglii, widziałbym go w United.
0
@Katalonbar gdzie to wyczytałeś?
1
@Katalonbar Ja bym go widział w United
1
@MarioVeB! Myślisz, że stać nas na utrzymanie w kadrze Busquetsa, Arthura, De Jonga i Rakiticia? Nie wspominam, że do dyspozycji jest jeszcze Alena i Vidal.
0
@Katalonbar Ivan nie odejdzie skoro jest ważnym zawodnikiem dla trenera.
4
@MarioVeB! Paulinho też był, a trener nie był pierwszą osobą która się dowiedziała o jego odejściu.
1
@Gaucho Kogo ty porównujesz hahah Ivan jest podstawowym piłkarzem u każdego trenera z którym współpracował. Obok Pique Busiego Leo i Suareza jest szkieletem tej drużyny.
Ivan nigdzie nie odejdzie.
1
@MarioVeB! Co nie zmienia faktu, że Valverde był wściekły. Co daje do myślenia, że to Bartomeu rządzi i na czym będzie chciał postawić to postawi, a o Rakiticu i drabince płacowej już wspominał w wywiadzie. A to wyśmianie do niczego niepotrzebne:)
0
@MarioVeB! Sam Bartomeu mówi, że nie wiadomo co będzie po sezonie bo trzeba się zmieścić w limicie płac. Oczywiście podkreśla, że jest bardzo ważnym zawodnikiem, ale nie mówi że zostanie na pewno. Niemal pewne jest odejście kogoś znaczącego z pomocy i gdybym miał obstawiać to właśnie to będzie Ivan.
0
@Gaucho Valverde zastaje i Ivan na pewno zostanie.
1
@Gaucho Był wściekły i ściągnęli mu Vidala....Ivan jest kluczowym zawodnikiem, Paulinho nie, więc taka delikatna różnica.