- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1314 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1314 Culés
0
Real wycenił Bale’a na.. UWAGA
130mln €
Śmiech na sali.
1
@pszczola04 Żarty żartami, ale zarobią na nim bite 50 czy 60 mln, my nadal możemy się od nich uczyć w kwestii sprzedaży zawodników
0
@Chwytliwy Za kolesia który strzelił z przewrotki bramkę w finale LM? Coś Ty. Wezmą za niego zdecydowanie więcej. Może nawet koło 100 mln. Jak by nie patrzeć to jest to łakomy kąsek dla marketingu.
2
@Chwytliwy 50-60, a 130 to trochę duża rozbieżność. Co do nauki, to ostatnie okienka „pod wodzą” Abidala pokazały, ze już nie jesteśmy takimi Januszami biznesu. Widać spory progres, co BARDZO cieszy po paru latach wstydu...
0
@Azi Łakomy kąsek, ale nie wezmą uważam tyle, za duży zjazd chłop miał formy, Real sprzeda uważam go właśnie w cenie 50 czy 60 mln, jeśli za 100 to Chapeu Bas po prostu w ich stornę po raz kolejny i zamkną mi twarz w sprawie ceny zawodnika, ale zobaczymy, na pewno zarobią na nim niemały pieniądz, bo to pewniak że odejdzie z Madrytu
0
@pszczola04 Uwaga oni mogą wziąć za niego 130mln od jakiegoś klubu z Anglii bo ma status HG. Pod wodzą Abidala xD
0
@pszczola04 Owszem nie jesteśmy, co pokazała sprzedaż Paco czy Lucasa czy prawdopodobnie Gomesa który może odejść blisko 50 mln, ale taki Rafinha czy Denis będą strasznie w oczy razić
0
@Chwytliwy Tyle, ze Rafinha przez kontuzje nie miał mozliwosc, a Denis po prostu nie dał argumentów, żeby wziąć za nich konkretną kasę.
0
@pszczola04 Tyle gdy była możliwość sprzedania Rafinhi to tego nie zrobiono, fakt że sam piłkarz blokował możliwość odejścia było głupie,ale zarząd uważam powinien bardziej go popchnąć w stronę transferu,a szansa była na ponad 30 mln za niego wyciągnąć w letnim okienku, i owszem, Denis ma małe argumenty na to, ale do jakiegoś średnia chociaż za 10 mln byłoby dobrym Dealem
0
@Chwytliwy Ale ty standardowo bzdury klepiesz
1
@MarioVeB! Ty bzdury klepiesz, to każdy wie, poza tym ty nadal chcesz ze mną dyskutować , jesteś dla mnie za niskim levelem :)