La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1400 Culés

0

Cześć Wam! :) Mam mały problem i nie mam się do kogo zwrócić z pomocą, a na Was zawsze można liczyć.
Dostałem list z ZUSu, abym doniósł adnotacje od lekarza o zakończonym leczeniu (chodzi o jednorazowe odszkodowanie). Problem w tym, że miałem czas dwa tygodnie, a lekarz u którego byłem leczony był w tym czasie na urlopie i dopiero w poniedziałek jadę do niego wypisać to zaświadczenie. Termin 14 dni minął w piątek, a więc mam napisać jakieś podanie o przedłużeniu postępowania? Szukałem jakiś wzorów na to, ale nie znalazłem. Z góry dziękuję za pomoc :)

konto usunięte

1

@adamt1996 Poproś lekarza by napisał taką informacje o urlopie i dołącz do dokumentów. Powinno wystarczyć

konto usunięte

1

@Janiama Wystarczyć? Ja znam jednego, któremu amputacja dwóch nóg nie pomogła i co rok musiał na komisję do nich jeździć.

0

@Odesseiron Z jednej strony śmieszne z drugiej tragiczne. Zus legalna mafia

konto usunięte

0

@Odesseiron Chodziło mi o wytłumaczenie ze nie zmiescil sie do dwóch tygodni z winy lekarza a nie ze swojej.

0

@Janiama Wolę jednak samemu wypisać jakieś podanie, bo przez lekarza i jego pismo oraz jedynkę jaką pewnie miał z infy musiałem do niego wracać 2 razy. :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?