- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 793 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 793 Culés
0
Ktoś mi powie dlaczego z Totkami grał Mahrez, a nie Sane? To największe nieporozumienie. Brakowało też De Bruyne.
Według mnie Obywatele nie mają szans zdobyć Ligi Mistrzów, nawet jak przejdą Koguty. Nie rozumiem koncepcji Guardioli, który gra bez nominalnego defensywnego pomocnika.
Busquets, Casemiro na przestrzeni ostatnich lat pokazali jakim są spoiwem obrony z pomocą. Teraz to pokazuje również De Jong, dzięki któremu Ajax zawdzięcza naprawdę wiele.
12
@Katalonbar A Fernandinho?
0
@JimMorrisonFCB Okej racja, ale dla mnie wciąż to nie ten format piłkarza.
0
@Katalonbar Nie ma takich piłkarzy na rynku. Kogo City mogłoby kupić na tą pozycję? Oprócz Frenkiego. Żorżinio, Rodrigo, Fabinho jedynie mi przychodzą do głowy, może jeszcze Pjanic, ale to dalej nie są powalające nazwiska
0
@Katalonbar Rozmawiałem z kuzynem, który jest fanem City i dokładnie śledzi ich poczynania i ponoć Fernandinho, kiedy tylko jest zdrowy, to jest głównym elementem układanki Guardioli.
0
@JimMorrisonFCB To tylko mnie potwierdza w przekonaniu, że jeżeli Fernandinho jest kluczowym piłkarzem to City raczej nie da rady w Champions.
0
@Katalonbar Zobaczymy, jak na razie ich awans jest sprawą otwartą.