La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

konto usunięte

2

"Koszty remontu zostały oszacowane aż na 100 milionów euro, prace miały potrwać 20 lat. Tymczasem państwo francuskie, które jest właścicielem kościoła, co roku dawało na utrzymanie budynku tylko 2 mln euro, które starczały tylko na podstawowe prace".
"Arcybiskup Paryża utworzył nawet fundację Przyjaciele Notre Dame, która miała zająć się zbiórką pieniędzy. Fundacja skierowała się po pomoc zwłaszcza do Stanów Zjednoczonych, odnosząc się do popularności tej budowli w popkulturze (na przykład w filmie "Dzwonnik z Notre Dame")". Wyborcza

2

@krzychu1526 Czyli jak ze wszystkim... przez długie lata coś jest zaniedbywane, każdy kładzie lachę i ma za przeproszeniem wyje*ane. Zwiedzać się do to spoko, a tylko najbardziej zainteresowani próbują w jakikolwiek sposób zebrać środki i utrzymać coś w dobrym stanie. Potem, jak już coś pierdyknie, to wtedy zaczyna się gonitwa i obwinianie jednego i drugiego, wychodzą informację o złym stanie, braku pieniędzy, zaniedbaniu. To się tyczy wielu rzeczy, prezydenckiego tupolewa, notre dame czy mostu we Włoszech. Ludzie się nigdy nie nauczą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?