La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 639 Culés

0

Myślę sobie, super, jeszcze ciut ponad godzinka do meczu a tuuuu niee, mecz o 21 i znowu sie wydluzylo oczekiwanie do ponad 1.5h:< ale mi nie pasi ta zmieniona godzina

15

@dv7wisnia Serio 15 minut robi Ci aż taka różnice?

0

@dv7wisnia mnie też nie,już zasypiam myślę czy jest szansa nie dowiedzieć się wyniku do 15 godziny,no kurka nie ma szansy więc oglądanie retransmisji jest bez sensu

1

@DonAndresFCB Robi, moja normalna pora pojscia spac to okolo 21-21:30, z kolei wstaje ok. 4;15. Tak więc uwierz, te 15 min robi mi różnice

konto usunięte

7

@DonAndresFCB Może w teorii to żadna różnica ale 20.45 w Lidze Mistrzów to była tradycja i świętość - tyle czasu, a ja dalej się nie przyzwyczaiłem do tych zmian.

0

@dv7wisnia heheh wstaje 10 minut później od Ciebie :DD

1

@Jackpb1234 Dlatego bardzo dobrze mnie rozumiesz :)

0

@dv7wisnia Tez wolalem LM o tej wczesniejszej porze. Ciezko sie wstaje kolejnego dnia, kiedy mi sei obowiazki :/

0

@dv7wisnia za dobrze xD wczoraj umierałem ,mowie odeśpie no i tak do dziś lecę bo wczoraj znów się zasiedziałem xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?