- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1035 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1035 Culés
34
Gareth Bale przekazał zarządowi Realu, że nie zamierza odchodzić z Realu Madryt w letnim okienku. [Josep Pedrerol]
Może włodarze klubu specjalnie dla niego zrobią sekcje golfa :P
0
@BarcaInfo To jego wywalą jeśli nie będzie w planach trenera i tyle,
Mam nadzieję że już odejdzie wreszcie z tego klubu
28
@Chwytliwy Ja nie. Im dłużej Bale będzie w Realu tym lepiej dla nas.
4
@Chwytliwy Ma kontrakt i to działa w dwie strony, mogą jedynie go przyspawać do ławki ale pensyjke bedzie sobie pobierał
4
@Striker Nikt go nie musi przyspawywać do ławki. On sam siebie przyspawa do kul.
0
@Striker Co za janusz
0
@Bartek22 A ja tak, ja tam Garetha lubię jak mało kogo z Realu i chciałbym aby jeszcze gdzieś pokopał dobrze piłkę
0
@BarcaInfo Patrząc na jego zainteresowania poza piłką to można odnieść wrażenie, że się nie ruszy z Realu. Kontrakt ma ważny aż do 2022(32 lata ?) z kasą jaką mu nikt inny nie da. Nic tylko siedzieć w słonecznej Hiszpanii i grać w golfika.
0
@Chwytliwy Ojej .No to skoro chce zostać to nic na to nie poradzisz.
0
@MarioVeB! Owszem, ale fakt faktem marnuje się wybitnie w Realu Madryt, a gość jeszcze może gdzieś pokopać piłkę na wysokim poziomie