La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1572 Culés

2



Wiem że zostanę zjedzony ale moim zdaniem na chwilę obecną:

Neymar > Coutinho + Dembele

Zarówno pod względem piłkarskim jak i marketingowym. Dawał nam znacznie więcej i na boisku i poza nim. Strasznie szkoda że ktoś mu namieszał w głowie tym PSG :(

5

@FC1899Barca Coutinho jak na razie jest wtopa transferową. 150 milionów za taką grę....

0

@FC1899Barca Ten ktoś to ojciec i nie zgadzam się, że Neymar > Cou + Dembele

konto usunięte

0

@FC1899Barca Neymar ≠ Coutinho + Dembuś

konto usunięte

0

@FC1899Barca Pozwole sobie zauwažyć że ten filmik jest zatytuowany "21 years old Neymar". Neymar już nie ma 21 lat. Oczywiście nadal jest lepszy niż Dembele czy Coutinho ale wydaje się że osiągnął sufit swoich możliwości w klubie w którym miał być drugim Messim. Wg. mnie zdecydowanie rozczarował... może gdyby nie poszedł za kasą to jeszcze by się u nas rozwinął pod okiem Messiego.

3

@dontripe Generalnie to na MS bardziej Cou świecił od Neymara i u nas też pierwsze pół roku miał super, później dawał dalej radę aż w końcu na przełomie Październik/Listopad kryzys przyszedł jakiś :( co do Dembunia on dalej może być jeszcze lepszy niż jest jak go w końcu będą omijały kontuzje i zacznie robić postępy a już je widać jak się przystosował pod system gry Barcelony. Neymar ma problemy ostatnio z kontuzjami i gra w dużo łatwiejszej lidze co nie zmienia faktu, że jak wróci na swój rytm dalej może dawać wiele w PSG bo wiadomo jakim jest piłkarzem.

1

@FC1899Barca Ale masz rację...U nas po za pierwszym sezonem grał świetnie, MSN nie bez powodu było wymieniane jako jedna z najlepszych trójek w ataku w historii.

1

@FC1899Barca Pod wzgledem kontuzji w ostatnich 2 sezonach na pewno. Nawet wiecej dni byl kontuzjowany niz Demble w przeciagu 2 lat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?