La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1314 Culés

12

Dlaczego jesteśmy rozpieszczonymi kibicami ?

Kiedy kibice Barcy czekali najdłużej na kolejne mistrzostwo kraju?

sezon 1928/29 do 1944/45 - 16 lat
sezon 1959/60 do 1973/74 - 14 lat
sezon 1973/74 do 1984/85 - 11 lat

a na przełomie 20 i 21 wieku (czyli nie aż tak dawno) było to 6 lat ( 1998/99 do 2004/05 )

Niektórzy kibice chyba nie doceniają tego co mają, po erze Messiego i wybudowaniu nowego stadionu nie wiadomo co się z nami stanie. Może będziemy jak Arsenal który po wybudowaniu stadionu sprzedawał wszystkich jak leci i będziemy takim europejskim średniakiem. Także jak widzę te komentarze osób które tylko narzekają na styl na to i na tamto to aż mnie zalewa :P musimy liczyć na La Masie i kolejne perełki bo po wybudowaniu stadionu pewnie nie będzie takich mocnych transferów jak ostatnio :) pozdrawiam.

2

@iniesta98 Dlaczego nie można narzekać na styl, skoro tego stylu nie ma? Bo są wyniki?

5

@Danny Gaucho Można narzekać na styl, ale nie jest w porządku umniejszać przez jego brak wyniki. A u wielu widać właśnie taką tendencję.

2

@PJ777 Okej, tu się zgodzę. Ja mówię oczywiście o jakieś konstruktywnej i merytorycznej krytyce, a nie pluciu na szybę, żeby tylko więcej śliny na niej było.

konto usunięte

0

@Danny Gaucho Narzekanie na styl ok - pisanie że lepiej żeby Barca odpadła z rozgrywek bo chcą innego trenera - nie jest ok.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?