La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1395 Culés

13

W końcu ciepła noc i można spać przy otwartym oknie :) Lubię letnie noce :)

konto usunięte

0

@SeeleyBooth A jutro pokręci Cie lumbago :)

0

@Odesseiron Nic nie pokręci :))

1

@SeeleyBooth Przy otwartym oknie to śpię już od jakiegoś czasu :P

0

@tadzik447 Na oścież? ;p

konto usunięte

4

@SeeleyBooth Tylko się nie zdziw jak ci lodówka zniknie.

0

@SeeleyBooth Pewnie, ja już marzę o zimie, dziś to myślałem, że się zesram z upału, a to dopiero początek tego dziadostwa...

0

@tadzik447 Akurat ja mam łóżko przy samym oknie więc ciężko byłoby spać przy niższych temperaturach :)

1

@Kajtek77 Mam czujny sen :)

0

@SeeleyBooth Teraz trochę się postarzałem, ale kilka lat temu to spałem przy uchylonym oknie w zimie :P

0

@tadzik447 Alaska czekać na Ciebie z otwartymi ramionami :P

0

@SeeleyBooth A laska niech czeka :P

0

@tadzik447 Musisz zasłużyć :P

0

@SeeleyBooth To ona musi zasłużyć :D

0

@tadzik447 Nie wiem czy znajdzie się dużo chętnych kobiet do spania przy otwartym oknie, zwłaszcza zimą :p kobiety są zmarźluchami, z reguły :p

0

@SeeleyBooth Jak się przytulą to będzie im ciepło :D chociaż znam jedną, która też woli tak jak ja :P

0

@tadzik447 I wtedy pocieracie się nosami jak eskimosy :D

0

@SeeleyBooth Eskimosy przy 15 stopniach? Aż strach się bać co by było przy mniej niż 10 :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?