- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1388 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
6
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1388 Culés
0
Nie oglądam, ale widzę po statystykach, że Liverpool ciśnie na maksa. Sądziłem, że przy 2:0 oddadzą pole, a Salah z Mane zejdą razem w 60 minucie. No cóż, lepiej dla nas.
5
@Michaelo20000 Aż się przypominają słowa Suareza o Liverpoolu z 2014. Oni też tak cisnęli, byle strzelić dużo. Kto czytał, ten wie.
0
@barcelonaLM I się wyłożyli na końcu, a zwłaszcza Gerrard. :D
3
@Rewolucja123 Tam Luisowi bardziej chodziło o mecz z Crystal gdzie prowadzili 3-0 i koncertowo przewalili na remis w ostatnich minutach. To ostatecznie zabiło marzenia LFC o mistrzostwie
1
@barcelonaLM Wiem. Wlasnie przeczytałem o co dokładniej chodzilo, ponieważ nie czytałem artykulu.
9
@Michaelo20000 Nie liczcie na to, że zawodnicy Liverpoolu będą zmęczeni w środę. Po pierwsze, widać że najtrudniejszy moment sezonu mają już za sobą, po drugie to w takim meczu jak półfinał z Barceloną po prostu się nie odczuwa zmęczenia tylko zapieprza na 200%, a po trzecie, grają w piątek i przy obecnych czasach i odnowach biologicznych będą jak nowo narodzeni.Jeśli chcemy wygrać ten dwumecz, to musimy przygotować się na wielką wojnę i zapieprzać na boisku jak jeszcze nigdy w tym sezonie! Visca el Barca!
0
@Rewolucja123 Widzę, że niechęć masz do LFC i pewnie jak nas przejdą w finale będziesz za kimś z dwójki Ajax/Spurs :p
1
@Gaucho A kiedy wg ciebie był najtrudniejszy moment sezonu skoro wygrali 7 ostatnich spotkań, wcześniej mieli co prawda kilka remisów ale poprzeplatanych ze zwycięstwami ale tego chyba jeszcze nie można nazwać kryzysem a ostatnia porażka to 3 Styczeń z M. City, Barca to nie jest drużyna od zapieprzania tylko to oni sprawiają że rywal zapieprza, trzeba mieć się na baczności i nie wychodzić zbyt mocno do przodu całą linią obrony bo może się to źle skończyć
0
@Phatro Kryzys był wtedy, kiedy roztrwonili 10 punktową przewagę w lidze.