La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

2

Mysle, ze Valverde jutro postawi na taki skład:



MATS
Semedo, Umtiti, Lenglet, Alba
Rakitic
Vidal, Arthur
Malcom, Messi, Dembele

0

@Rewolucja123 Umtiti grający bliżej prawej strony to istny koszmar, nawet gdy jest w formie:)

0

@Rewolucja123 No ja mam nadzieję, że tym razem bedzie lepsza komunikacja w obronie Lengleta z Samem bo ostatnio była masakra :/

0

@Gaucho Bez znaczenia, czy zagra Umtiti, czy ktoś inny, ale na pewno Pique powinien usiasc na lawce. On jak nikt inny potrzebuje wolnego.

0

@Gaucho Dokładnie i nawet Vidal nie ogarnie sam całej prawej flanki bo Semedo ostatnio znowu zjazd formy a Roberto wiadomo jaki jest w defensywie o Samu z prawej nawet nie wspomnę :/

0

@Rewolucja123 100 razy bardziej wolę formację:

Mats
Todibo, Lenglet, Umtiti
Semedo, Vidal, Arthur, Alenia
Malcom, Messi, Dembele

I defensywa i ofensywa. Jedynie lewa strona odkryta, ale Levante nie powinno tego wykorzystać.

0

@michal26 Czy ja wiem czy odkryta. Aleña dobrze gra w defensywie i asekuruje to samo Ousmane wraca do asekuracji i robi Pressing

0

@michal26 No to WOLISZ. Ja np. wole taka:

Cillessen
Roberto, Todibo, Umtiti, Alba
Busi
Alena, Arthur
Dembele, Messi, Cou

A przewiduje te z glownego komentarza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?