La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1686 Culés

8

Znowu to jak Valverde traktuje Malcoma to jest świństwo i chamstwo. Gość pokazal, że umie grać, nie było czuć braku Dembele( gdy był kontuzjowany), a Valverde w ostatnich 5 meczach daje mu grać z rezerwami w meczu z Huesca. To się nazywa budowanie morali piłkarzy. Może i wygramy tryplet, ale jego podejście to 5-6 piłkarzy jest po prostu idiotyczne i niewytłumaczalne

0

@FCB24 dlatego liczę że odejdzie,np do Milanu tam by się bardzo przydał ,jeśli zostanie to wróże mu koniec kariery w europie z naszym trenerem który po prostu go nie lubi i nie chce na niego stawiać

3

@FCB24 Xd. Zawsze i wszedzie, hejt na Valverde bedzie.

0

@FCB24 Jak to dobrze, że tych od krytykowania za wszystko jest coraz mniej.

0

@FCB24 "jego podejście to 5-6 piłkarzy jest po prostu idiotyczne i niewytłumaczalne"
O jakich pilkarzach mówisz? Bo ja poza Malcomem nie widzę, żeby ktoś był traktowany źle.

0

@Rewolucja123 Człowieku z Tobą to nie ma co gadać. Jesteś tak w niego zapatrzony jak Żewłakow w Ronaldo. Co nie jest prawdą w tym co napisałem?????

0

@FCB24 Smieje sie z tego, ze cisgle marudzisz. Czego tu nie rozumiesz?

0

@FCB24 Wygramy ligę to sobie chłopak pogra. Nie marudź.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?