La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

konto usunięte

11

Cala polska placze po przegranej Lechi . Po tym ze sedziowal mecz pan ktory mieszka w warszawie. Ze nie podyktowal 2 karnych i nie dal 2 czerwonych kartek. A przeciez pan prezes Boniek ogicjalnie przeprosil ... to ja sie pytam czego jeszcze chcecie ? Przeciez to byl tylko mecz ktory ma kolosalny wplyw na mistrzostwo polski wiec przeprosiny pana prezesa powinny przeciez wszystkim wystarczyc... dziwni ludzie w tej polsce mieszkaja :D

3

@Barca1922 Jaka to różnica jest kto wygra ekstraklasę? ^ ^. Lechia, Legia, Piast i tak będzie kompromitacja w europejskich pucharach. Rozumiem, że to co się stało jest ważne dla ludzi, którzy oglądają ekstraklasę, śledzą ją na bieżąco itd. ale w kontekście europejskiej piłki, nikt nawet o tym nie pierdnie.

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@Danny Gaucho No, a co ma się piernik do wiatraka? Przekręt z tym meczem jak bym cyk cyk, a ty z europejskimi pucharami wyskakujesz. Polska mentalność wychodzi.

1

@Danny Gaucho A kogo puchary obchodza w polskoej pilce. Po prostu noe chcemy mistrza stolicy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?