La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1344 Culés

44

I teraz przypomnijcie sobie te wszystkie butne i aroganckie tweety Muniaka, El Jarka, przeróżne komentarze kibiców Realu na facebooku, czy (albo przede wszystkim) na notatniku. Przypomnijcie sobie to, że Real Zidane'a był porównywany z Barceloną Guardioli, ba, był nawet i stawiany wyżej przez niektórych ̶u̶p̶o̶ś̶l̶e̶d̶z̶o̶n̶y̶c̶h̶.

To co działo się w tym sezonie i to co teraz się dzieje, to małe lanie dla tej całej białej arogancji. Piszę małe lanie, bo mam nadzieje, że duże dopiero nadejdzie. W tym momencie mogą się zasłaniać tą "rewolucją" która ma nadejść latem i w przyszłym sezonie "mają wrócić na tron". Przez tą kilkuletnią butę i po raz kolejny powtórzę: arogancję, szczerze mam nadzieje, że się srogo zawiodą na tej "rewolucji" i że rzeczywistość po prostu kolejny raz zweryfikuje "szczęście" tej drużyny i stawianie Jej na tym samym poziomie co Barcelona Guardioli.

19

@macio_944 Ale jak wrócić na tron? Real królował jak El Jarka nie było jeszcze na świecie w czasach gdzie nie było spalonych a piłkarze w przerwie palili sobie szlugi i popijali whisky. Nowoczesny futbol to 16 na 29 Mistrzostw Hiszpanii Barcelony, w międzyczasie wygrywał właśnie Real, Atleti, Depor czy Valencia, ale to były tylko epizody. Barca jest najmocniejsza w nowoczesnej piłce. 3 Ligi Mistrzów pozwoliły im wyjść z nor na chwilę, bo ciężko będzie to powtórzyć i tylko na tym będą się przez następne lata opierać ich argumenty (już widzę w 2080 roku "WYGRALIŚMY LM 3 RAZY Z RZĘDU CO WY TAM MOŻECIE.") do tego czasu pewnie już ich dogonimy w trofeach krajowych a może nawet w LM, kto wie.

3

@macio_944 A odnośnie tej arogancji to bardzo podobnie mają kibice pewnego angielskiego klubu. Ich ostatnie mistrzostwo jest starsze niż Kevin sam w domu, a mają się za panów świata.

1

@Bartek22 Możliwe, choć ostatnio mało komentarzy czytam polskich kibiców The Reds. Tak czy inaczej szanuje ich drużynę, Kloppa etc. i uważam że to będzie cholernie ciężki mecz. Mam jednak nadzieje, że po prostu... damy radę. Jak nie teraz to kiedy? 3 tryplet w przeciągu dekady to idealna odpowiedź na te 3 LM Realu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?