- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 840 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 840 Culés
17
Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, żeby tak pozytywnie nabuzowana Barca, która w tym sezonie radzi sobie wręcz wspaniale w tych najważniejszych meczach, mogła odpaść z Liverpoolem czy kim kolwiek innym :)
5
@AdiKingu96 Nie widzę rywala dla Barcelony na ten moment
0
@Katalończyk 99 Ja widzę, trudno to przyznać, ale jest to ich mentalność.
0
@Grzesior667 Po czym tak wnioskujesz?
0
@Bagsik88 Np. po meczu z Romą, początkach meczów z United.
0
@Grzesior667 Po to są takie mecze, żeby wyciągnąć z nich wnioski. Dobrze takie błędy może LFC zrobić.
0
@AdiKingu96 Ja osobiście sam nie wiem skąd u mnie to przeświadczenie, że Liverpool jest taki mocny ale serio obawiam się tego meczu. Wiem, że wielu by mnie zhejtowało i mimo że sercem za Barceloną to kuponem prędzej za Liverpoolem ;p Ale mam nadzieje, że bede musial odszczekac to grzecznie ;)
1
@Grzesior667 Odpadliśmy z Romą bo błędnie myśleli, że dwumecz na Camp Nou się skończył. Z United mieliśmy słabsze 5 min....na 180. Do tego 4:0, w meczu w Katalonii żadnego celnego strzału....faktycznie powód obaw:D
1
@Bagsik88 Liverpool ledwo co z grupy wyszedł. W Anglii dobrze sobie radzą ale wiadomo że w starciu z hiszpańskimi zespołami Anglicy wypadają słabo
0
@Katalończyk 99 Ja uważam, że jak zagrają tak standardową otwartą piłkę to będzie jak z Tottenhamem....czyli nawet drugim składem sobie radzili. Ja zagrali na poważnie było w Anglii 2:4. Liverpool nie jest taki mocny jak go malują....nawet ta słaba Chelsea w tym sezonie ich postraszyła.