La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1123 Culés

0

a tak pięknie i cudownie zagrali z City, te mega akcje wesołego angielskiego futbolu, te ochy i achy na LR, a tu Ajax przyjechał i potężny Tot zapomniał jak ma grać, a Eriksen, fenomenalnie w stylu Copperfielda, zniknął i nikt nie zauważył jak

2

@goldmetaxa Widać, że nie ma Sona.

0

@goldmetaxa Już nie przesadzajmy że zagrali tak cudownie z City, w pierwszym meczu wielka nuda i po błędzie Delpha strzelili bramkę. W rewanżu Laporte im dal 2 bramki a później Llorente strzela kontrowersyjna bramkę, więcej szczęścia mieli niż jakiegoś wielkiego futbolu

1

@goldmetaxa Ale zdajesz sobie sprawę z tego że nie ma Kane i Sona czyli głównych armat Spurs, jak na takie braki grają dobry mecz

0

@goldmetaxa To tylko pokazuje jakimi kelnerami jest city.. A po za tym atak totkow sie posypal

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?