- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1379 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
6
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1379 Culés
4
Kibice Liverpoolu w Barcelonie
Brudsy...
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/58825798_2151562888214624_5626731496510324736_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=0becbd511cd9d738f9a936a69071a397&oe=5D63F3D8
44
@barcanawieki Angole to ogólnie brudasy i niechluje.
0
@szkutnik91 O obywatelu każdego kraju można tak powiedzieć. Polacy też często sa brudni, śmierdzący i obrzydliwi. Wszystko zależy od jednostki.
16
@KingKahuka Wszędzie są, ale brytole to i tak największe niechluje. Każdy kto chociaż kilka razy był w typowo angielskim pubie wie o czym mówię. W Polsce większa kultura.
8
@KingKahuka nie mówi o obywatelu tylko o ogóle. Najlepiej jak wsiadasz do autobusu z angolami, to drą te ryje jakby każdy miał zatyczki w uszach i próbowali się komunikować z jakimiś odległymi galaktykami
1
@Homeopata8989 Taka kultura, ze u mnie w mieście na bulwarach ludzie do Odry sikaja.
2
@snoopdegie Kraków potwierdza. Jak się taka horda wytoczy z baru to nawet rodzime kibolstwo ucieka w krzaki. =D
1
@IAmBackCules mówię właśnie o Krakowie, nie chciałem już uogolniac że to tylko w tym mieście, bo w to nie uwierzę :D ale jak się wsiadzie do tramwaju gdzieś na mogilskim czy przy Błoniach to częsty przypadek
0
@KingKahuka Przeciętny Angielski obywatel w Polsce by był zaliczany do menela i brudasa. W Polsce też tacy są, ale jeszcze nigdy nie widziałem czegoś takiego jak właśnie tam, a w kilku krajach byłem. To wstyd, bo ten kraj ma dalej Monarchie.