- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1745 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1745 Culés
21
Van Dijk to bardzo dobry stoper, ale jest jednak trochę przeceniany. Niby go jeszcze w tym sezonie żaden zawodnik nie przedryblował, ale on w 3/4 sytuacjach się cofa i to jest niemożliwe. Przez to jego cofanie się Liverpool jest bardziej zagrożony niż jakby próbował zmierzyć się z atakującym. Messi dzięki temu miał dużo swobody zagrać czy to do Semedo na prawo lub ma lewo do Alby czy Coutinho. Zwykle wychodził tylko w sytuacjach, które były łatwe do wygrania. Stoper musi podejmować więcej ryzyka i Pique jest włašnie takim graczem. Według mnie Hiszpan zagrał lepiej niż Van Dijk i jest lepszym obrońcą od niego.
0
@daniel32778 Tak, zgadzam sie. Aczkolwiek ile sytuacji Pique wyszedl na raz I przegral. On musi sie nauczyc, ze szybkosc to nie jego sila. Tak czy siak, kurrrrrrr, prosze zostan.
2
@DawidekFCB Wiadomo, że obrońca może taką sytuacje przegrać, ale nie może swojej drużyny zapędzać w kozi róg ciągłym cofaniem się, bo to jest przeciwko takim drużyną jak Barca samobójstwo.
0
@DawidekFCB Wczoraj Pique chyba 2 razy poszedł na raz ale był bardzo dobrze asekurowany przez Lengleta i w pewnym momencie czy Cou czy to Vidal przechodzili na LO, ale to i tak nie zmienia Faktu ze Pique zagrał Wspaniały występ jak i cała Barca. Vamos Barca