La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1310 Culés

4

Nie mam pojęcia skąd tutaj tyle hejtu pod adresem Liverpoolu, a nagłe wezbranie miłości do City. Rozumiem, że szejki sypnął gotóweczką, a kibice Liverpoolu, czasami są trudni do zniesienia, ale jednego nie można im zarzucić, nie są kibicami sukcesu, bo Liverpool po prostu sukcesów nie odnosi. Kochają ten klub, a nie trofea czy wygrywanie i dlatego zawsze będą mieć mój szacunek, nawet jeśli nie sympatię. Natomiast tej wylewności do City, która napłnęła wraz z powodzią petrodolców, nigdy nie zrozumiem. Ten klub znalazł miłośników, bo nagle zaczęło ich być stać na zatrudnienie Guardioli, Aguero, Sterlingów i innych gwiazd ? Przecież Ci goście normalnie by nawet nie pierdnęli w stronę tego klubu, podobnie z świeżo upieczonymi kibicami, dopinguącymi City "od zawsze i na zawsze, dopóki petrodolce ich nie rozłączą" ...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?