La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1354 Culés

3

Niestety, ale skończy się jak ostatnio, pierwsza połowa murowanie a w drugiej już zaczynają puchnąć i zaraz będzie 2-0 z niczego. :) Za tę pychę Liverpoolowi się należy, a precyzyjniej to jego fanom.

konto usunięte

0

@kuz Ja ogladajac mecz mam wrazenie ze Lester ich skarci na 1-0, a pozniej bedzie sie dzialo :D

0

@GenerałXavi Źle to ująłem, chodziło o dwa szybkie ciosy po 70 minucie.

0

@kuz na czym polega pycha kibiców Liverpoolu ?

0

@panczo Pycha – pojęcie i postawa człowieka, charakteryzująca się nadmierną wiarą we własną wartość i możliwości, a także wyniosłością.

Nie wygrali nic od X lat a jeżeli nie mieszkasz w jaskini to powinieneś wiedzieć jak się zachowywali przed dwumeczem z nami i w sumie dalej się tak zachowują i jutro mimo wszystko nas zniszczą i awansują.

0

@kuz Nie wiem, pracuję z trzema kibicami Liverpoolu i mam zupełnie inne doświadczenia, nie rozumiem, jak można wrzucać wszystkich do jednego worka. Tutaj może był inny klimat i każdy przed meczem z Liverpoolem zakładał kilkubramkowy wpierdol i kompromitację tak ? Po prostu każdy kibic cieszy się chwilą i tyle, przynajmniej kibicom Liverpoolu nie można zarzucić, że są kibicai sukcesów. Ja takich kibiców szanuję, nawet jeżeli nie mam sympatii to przynajmniej szanuję, prawdziwa wierność niezależnie od sukcesów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?