- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1293 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1293 Culés
14
Oby Valverde zdobyl tryplet, może wtedy kibice, którzy go nie chcą, to go docenia.
26
@Rewolucja123 Nie. Wtedy i tak będą uparcie twierdzić, że to zasługa zawodników, a nie trenera :)
0
@Danny Gaucho To coś jak z Zidanem w Realu. Tylko większość twierdzi, że w jego przypadku to akurat prawda.
0
@SithRM Dla mnie Zizou mial duzo farta, ale do tego farta tez wiele od siebie dal. Jeden z lepszych trenerow aktualnie. Top 10/15.
4
@SithRM Z Zidanem temat jest nieco bardziej złożony. Nie twierdzę, że jest złym trenerem, bo słaby trener nie jest w stanie wygrać LM trzy razy z rzędu, ale... nikt mi nie wmówi, że nie miał ogromnego szczęścia, no i nie było VARu.
Serio uważacie, że miał pomysł na tą drużynę? 1001 zagrań wrzutką w pole karne i może coś wpadnie, bo niestety tak wyglądała gra Realu + Ronaldo w polu karnym. Jasne, nie trzeba grać pięknie żeby zdobywać trofea i jak mnie ktoś zapyta, czy wolę piękną grę, albo trofea, to wybiorę pełną gablotę. Również nie chce umniejszać wyczynu Realu, bo zrobili coś niebywałego, historycznego. Tylko, że ta drużyna pod sterami Zidana nic nie gra, żadnego stylu, niczego - a mimo to, wygrali 3xLM. Teraz francuz wrócił ponownie i co? No właśnie widać. Jasne, odszedł Ronaldo i jest to widoczne, ale nie zmienia to faktu, że Real prowadzony przez Zidana nie ma charakteru, nie ma pomysłu na grę. Takie jest moje zdanie.
0
@Rewolucja123 Ty chyba nie widzisz różnicy między docenianiem a chęcią pozostania kogoś na ławce trenerskiej, każdy ma prawo się wypowiedzieć czy podoba mu się styl jaki preferuje dany trener i trofea nie są w tej kwestii żadnym wyznacznikiem bo np. Heynckes odszedł po zdobyciu trypletu a Zidane po 3 lidze mistrzów z rzędu, i co aż dziwne że tyle wygrali a i tak chcieli odejść
1
@Danny Gaucho Moim zdanie w 100 % wykorzystał potencjał swoich zawodników a to ze stosował wrzutki w pole karne to właśnie o tym świadczy. Mając Cristiano, Benzeme, Bale, Ramosa czyli piłkarzy którzy doskonale grają w tym elemencie gry to naprawdę byłoby głupotą z tego nie korzystać zwłaszcza że mieli doskonałe skrzydła w osobach Carvajala i Marcelo jak również Kroosa który piłkę stojącą zawsze wrzucał na nos kolegom.
0
@Phatro Ci, którzy chcą jego odejścia nawet go nie doceniają. WIele komentarzy typu, ze to Messi nam wygrywa mecze itp. Czy to dla Ciebie jest docenienie? Bo dla mnie nie.
0
@Janiama Korzystać z tego, a grać tak cały czas i nie robić nic innego poza tym, to trochę różnica. Barcelona ma świetnie wyszkolonych technicznie piłkarzy, ale nie klepią przez 80% czasu meczowego po obwodzie, w ataku pozycyjnym z którego nic nie wynika (na szczęście już tego nie robią, uf), tylko zaczęli grać troszeczkę inaczej i chwała Valverde za to. Żeby nie było, Valverde to też nie jest idealny trener i można mu parę rzeczy zarzucić, tylko, że przede wszystkim jego bronią wyniki.
Zidana po powrocie broni to, że no potrzebuje czasu na zbudowanie tej drużyny, nowe transfery, zbieranie już sił na następny sezon itd, a przede wszystkim to, że Perez był pod ścianą i chyba nie wiedział co ma zrobić już. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w następnym sezonie, jak Real przewietrzy szatnie.
0
@Danny Gaucho Ale przecież nie grali tylko wrzutkami! Zobacz kto najlepiej grał na świecie z kontry? Właśnie Real który w kilka sekund potrafił przenieśc akcje z własnej połowy pod pole karne rywala. Przechwyt, długa piłka na skrzydło i już grali dwa na dwa trzy na trzy. Nikt tego nie grał i to była ich wielka siła. A kiedy przeciwnik się cofał to wtedy grali szeroko i wykorzystywali boki boiska, kończąc albo dośrodkowaniem albo wycofaniem piłki na 16 metr.
0
@Rewolucja123 Messi wygrywa mecze każdemu ale po zdobyciu trofeów pewnie nikt nie płacze pewnie nadal wiele osób czuje lekki niedosyt po tym w jakich okolicznościach odpadliśmy rok temu z LM, oprócz tego jest sam styl który jest jaki jest - skuteczny owszem ale co w tym dziwnego że wielu jak nie większości się nie podoba, czy jesteśmy rozpieszczeni przez Lucho i Pepa? W jakimś stopniu na pewno tak ale nadal oprócz Messiego gra u nas wielu grajków klasy światowej i nie róbmy z nas jakiegoś Atletico że musimy tak grać bo inaczej byśmy się bili o LE
1
@Danny Gaucho Moim skromnym zdaniem Zidane wycisnął z tamtych zawodników więcej niż mógł. Tamten Real miał ekipę na 1 LM, a wygrał z nimi 3 razy. Oczywiście różne rzeczy się do tego przyczyniły, tak jak napisałeś.