- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1385 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1385 Culés
35
- Widzę Barcę w finale, nie będzie już takiego samego koszmaru jak w Rzymie. Przewiduje kolejne trafienie Luisa Suareza. [TV3 - Xabi Barrena]
- Dzisiaj o 4:00 pod hotelem, w którym są piłkarze Barcelony zostały odpalone fajerwerki. https://streamable.com/j0gwa [fcbw]
- Messi vs angielskie zespoły w Anglii:
• 16 meczów, 8 bramek, 2 asysty. W ostatnich 5 wizytach w Anglii zdobył 6 bramek.
- Barcelona zagra dzisiaj w drugim komplecie strojów. [Sport] https://pbs.twimg.com/media/D5-No_vXsAIPtld.jpg
- Odejście Godina z Atletico może również jeszcze bardziej przybliżyć Griezmanna do Barcelony, ponieważ był to jeden z najbliższych mu osób w zespole. Również wpłynęło rok temu na jego decyzję odnośnie odejścia. [Francesc Aguilar] https://pbs.twimg.com/media/D5-M8VsXoAEzm9O.jpg
- Zarząd Barcelony i Liverpoolu zjedli wspólny obiad przed meczem. [MD]
14
@BarcaInfo Fani Liverpoolu pewnie są z siebie dumni.
6
@BarcaInfo Juz odkladajac na bok to jaka szopke zrobil Griezmann ostatnim razem to serio nie ma lepszego kandydata na zastepce Suareza czy tego chcemy czy nie.
2
@SeeleyBooth To wieczorem beda jeszcze wierni... po porazce :D
11
@SeeleyBooth Będą mogli wpisać sobie to jako sukces w tym sezonie, prawie do ich gabloty z trofeami się nada.
2
@BarcaInfo Ci kibice dołączają do grona kontuzjowanych w Liverpoolu. Tylko, że ci z kontuzją głowy. Oczywiście mówię o konkretnie tych, a nie ogóle.
6
@BarcaInfo Oni przed hotelem a Messi odpali fajerwerki na boisku
0
@BarcaInfo Mówiąc o tych fajerwerkach to serio takie obudzenie o 4 nad ranem potrafi zepsuć resztę dnia. Potem ciężko już zasnąć, zależy od człowieka ale ja pewnie już bym nie mógł spać. I ktoś tu bronił kibiców Liverpoolu, oczywiście nie wszyscy są debilami ale niestety ta mniejszość przemawia za większość. Niech City zdobędzie majstra a Liverpool niech przegra z Wilkami i dziś wysoko z nami, życzę im tego z całego serca.
0
@BarcaInfo Od razu przypomina sie rewanz z Bayernem i porazka dajaca final 2015 (tez podobny komplet strojow)
0
@AboveYou Z wyjątkiem tego, że Griezmann nie potrafi grać na pozycji klasycznej 9 :D I do tego będzie się dublował na boisku z Messim. Oczywiście Francuz to piłkarz klasy światowej, ale kompletnie nie ma dla niego miejsca w obecnej drużynie. Skrzydłowym to on nie jest, najlepiej się czuje gdy ma przed sobą typowego snajpera, który będzie mu robił miejsce w polu karnym bo sam Antoine jest za słaby na walkę o piłkę.
0
@BarcaInfo Nie bym doszukiwał się czegoś ale czy te fajerwerki mogły mieć wpływ na 4:0 ?? Mówię od razu, że nie wyznaję teorii, że Ziemia jest płaska :D