La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1687 Culés

6

Nasuwają mi się 3 wnioski po 1 połowie:
1. Liverpool nie gra dobrze, jedyne co ma dziś do tej pory do zaoferowania to walka - to jednak jest potężna broń i będzie się zwiększać jej siła wraz z upływem minut, mają skubani charakter
2. Gramy dobrze, dość rozważnie. Bardzo głupio stracona bramka ale poza tym mieliśmy 2/3 bardzo dobre okazje na bramki. Ponadto widać spokój w naszej grze, kontrolujemy spotkanie
3. Martwić może skuteczność... Gdyby Messi, Coutinho czy Alba wykorzystali chociaż jedną okazję to mecz byłby zamknięty moim zdaniem. Niestety, cały czas jednobramkowe prowadzenie The Reds i będzie 2:0 i wtedy poczujemy piekło, zawodnicy jak i trybuny rzucą się na nas i może być ciężko wytrzymać na dłuższą metę.

Ogólnie bardo dobra połowa, niezbyt dobry wynik - nadal wszystko w naszych rękach i jesteśmy w stanie na spokojnie wyeliminować LFC, a nawet z nimi wygrać

VeB!!!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?