La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1374 Culés

1

Jedynie Vidal walczył tak jak powinna to zrobić cała drużyna. Niestety, ale po raz kolejny nie było widać zaangażowania, woli walki. Tak jakby Barcelona od początku była pewna, że nie zmarnuje przewagi wypracowanej u siebie. Wielkie brawa dla Liverpoolu, bo to oni powinni być podłamani, w końcu sam trener powiedział, że nie myśleli nawet o wyeliminowaniu Barcy. Po bramce na 3:0 nadal żadnej reakcji, coraz większy strach i to musiało się tak skończyć. Zabrakło też wczoraj lidera, tego, który zawsze ciągnie ten zespół. I nie chodzi mi o to, że mu nie szło, tylko o to, że tuptał sobie przez cały mecz jakby mu w ogóle nie żależało. Kompletnie nie potrafię tego zrozumieć. Kolejna sprawa to Coutinho, który nadal nic nie dał drużynie. Od początku go bronię, ale moja cierpliwość i nadzieja, że w końcu sie przełamie, powoli się kończy. Ale i tak najbardziej zawiódł mnie Alba, bo już dawno nie odwalil takiego przedstawienia, istny dramat. Nie zwalałbym też całej winy na Valverde, że nie potrafił zmotywować zawodników. Czym jeszcze trzeba ich zmotywować by chcieli walczyć o najważniejsze trofeum, a nie przejść obok meczu? Kolejne miliony do pensji?...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?