- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1501 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1501 Culés
16
Moje wnioski z gry Barcy w LM
1. Fatalna gra na wyjazdach 1 wygrana z Man.Utd z tego sezonu w fazue pucharowej wiosny nie czyni.
2. Nastawienie przy zaliczce z pierwszego meczu. Roma, teraz Liverpool, a pilkarze mysla, ze awans nalezy im sie za sam fakt wyjscia na murawe.
3. Messi i dlugo, dlugo nic. Messi sam sobie poda, Messi sam strzeli, mamy Messiego i jakos to bedzie.
To nie jest hejt tylko prawdziwe mentalne problemy Barcy w walce o upragniona LM.
0
@AmigoBlancos Vidal jeszcze się bardzo starał, dużo biegał, ale widać, że umiejętnościami technicznymi odstaje od reszty. Po zagraniu do niego piłki musiał ją przyjąć, poprawić i dopiero się rozejrzeć, ale i tak był naszym najlepszym pomocnikiem
0
@AmigoBlancos Tu nawet nie chodzi już o to że Messi i długo długo nic. My po prostu nie mamy godnych kompanów dla Messiego w ataku. Kto ma wykańczać podania Messiego Coutinho? Suarez? Dembele w szpitalu? Czy Malcom na ławce? Kiedy Leo jest dobrze wypychany to on szuka sprytnych podań i wypuszczenia kolegów ale tego nie ma kto wykorzystać
0
@Cartey Od jakiej reszty? W tym meczu tylko Messi był technicznie lepszy od Vidala. Busquets czy Rakitic zagrali jak drewna z tartaku.
0
@daniel32778 Mówię ogółem o umiejętnościach piłkarskich tych zawodników. Jeśli mówisz mi, że Busi jest gorszym technikiem od Vidala to najwyraźniej nie znasz się na piłce