La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 815 Culés

konto usunięte

0

Jedyny ktory robil wszystko zeby nie przegrac na Anfield. :(((
https://ibb.co/98ywyBW

6

@FeloRPS Nie taki jedyny. A Vidal?

4

@FeloRPS Dodałbym Vidala do tego bo grał najlepiej obok Marca

4

@FeloRPS No akurat we wczorajszym meczu nie pamiętam jego jakiejś super interwencji

konto usunięte

0

@KamQiX Vidal tez mordeczko, kawal serducha wlozyli we dwoch.

1

@FeloRPS Wczoraj i Mats zagral bez szalu. Moze przy 1 bramce lepiej by sparowal ten strzal (bardziej do boku), moze druga bramke by wybronil a przy roznym pilnowal obroncow.

Nie mowie ze zawalil ale tez nic nie zrobil (poza obrona strzalu Mane ale tam byl spalony).

konto usunięte

0

@mekston Wariacie a gdzie byla obrona przy tych wszystkich akcjach? Chyba w bieszczadach :P

PS. Pomoc tak samo

1

@FeloRPS Przeciez napisalem ze nie mowie ze zawalil ... czytanie ze zrozumieniem

Wg mnie glownym winowajca bramki numer 1 ale i 2 chyba tez (nie katowalem sie az tyloma powtorkami) jest Alba.

Chce powiedziec ze Mats tez nie pomogl a to roznica (np z Bayernem w 2015 w rewanzu powyciagal troche tych pilek - tam bylo finalnie 3-2 ale Mats sie napocil). Z Liverpoolem nic nie wybronil trudnego.

konto usunięte

0

@mekston Mordo luzik, zero spiny, zle mnie zrozumiales bo chodzilo mi o to samo :))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?