La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1615 Culés

1

Z obecna forma to ciezko widze walke z Valencia o puchar pocieszenia. Ale szczerze juz mi to lotto po takim blamazu. Nirch kończą ten sezon i robia rewolucje lub idzmy dalej drogą Milanu

konto usunięte

7

@Jackpb1234 Kogo obchodzi ten puchar po takim blamażu? Dla mnie sezon się już skończył.

1

@MaTt_BarcaFan Jak to kogo obchodzi ten puchar? Serio? Rok temu po Romie piłkarze dali nam powody do radości w PK i mam nadzieję teraz bd tak samo. Puchar to puchar, a ty gadasz jak kibice Realu jak odpadnie z PK, że to gow... Puchar

konto usunięte

4

@Norkusik Nic nie zmaże tej plamy po Liverpoolu. Nawet jak wygramy PK to wszyscy będą mieć z tyłu głowy mecz z Live. Nie chodzi o odpadnięcie. Chodzi o to w jakim stylu.

0

@MaTt_BarcaFan Z Romą styl był jeszcze gorszy, bo LIV to duzo lepsza ekipa niż rzymianie. A Jakoś z PK wiekszośc się cieszyła. Widzę tutaj cięzko dogodzić --- choć nie umniejszam, że daliśmy ciała na Anfield po raz 2 w LM i to mega mega wtopa. Ale nawet jak wygraliśmy rok temu lige z 1 tylko porażką to i tak po tej przegranej wielkie hejty były, choć to była 1sza w ligowym sezonie a mielismy już taki etap.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?