La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

1

Ci co chcą zwolnienia trenera odrazu lub zaraz po sezonie nie pamiętają czasów, albo nawet nie wiedza, że takie były, że trenerem Barcy był obecny dyrektor sportowy Betisu ( na jeden mecz), że jak Pep przychodził graliśmy w eliminacjach do LM, że zdobywaliśmy PZP i to po karnym.
Ludzie cieszcie sie tym co macie teraz. Macie klub stabilny, wygrywający trofea, bez afer.
Poczytajcie historie klubu i dojdziecie do wniosku, że Barcelonie zawsze było trudno wygrywać w Europie. Także życzyć klubowi wygrania kolejnego trofeum, jechać na wakacje, pobyć z rodziną i czekać na następny, pewnie jeszcze bardziej emocjonujący sezon. Tego każdemu kibicowi życzę.

konto usunięte

6

@rafik300010 Osoby które nie chcą zwolnienia trenera żyją przeszłością. Barcelona to nie ten sam klub co kilkanaście lat temu, mamy wielu fantastycznych piłkarzy i jednego najlepszego na świecie a zostaliśmy upokorzeni drugi raz z rzędu. Tutaj nie chodzi o porażkę. Tutaj chodzi o porażkę w takim stylu. Ci którzy chcą pozostania Ernesto to dla mnie sadyści. Ten trener przez dobre pół sezonu byłby wygwizdywany przez kibiców. Nie wiem jak Ty ale ja mu tego nie życzę...

0

@rafik300010 Prosze cie. Za rijkarda bylo lepiej fakt ostatni sezon i el LM to byl jego koniec ale przynajmniej byl jakis styl i finezja a teraz to jest patologia

0

@Douglasinho A Ci co chcą zwolnienia odrazu żyją czasami Pepa i łudzą sie ze wroci. Ja nie bronię trenera ale tez nie widzę kandydatów co by mogli utrzymać tą szatnie. Żaden „zamordysta” u nas sie nie sprawdzi, ktoś kto nie zna hiszpańskiego tez nie. W wyborze trenera mamy strasznie wąskie pole manewru. Co Unzue ma wrócić czy Setien? Widzisz jak w Realu wyglądają pochopne decyzje, że mają trzeciego trenera. My musimy sie bardziej zagłębić dlaczego od czterech lat nie potrafimy wygrywać w ważnych meczach na wyjazdach, zobaczyć kto ma jeszcze chęć wygrywania a kto zaczyna odcinać kupony. Wywalić trenera zawsze można ale trzeba wiedzieć co dalej. Aha i jeszcze jedno. Tiki taka nie wroci, styl za Pepa odszedł w zapomnienie.

konto usunięte

0

@rafik300010 Ja nie chcę dla przykładu zwolnienia trenera teraz, tylko po zakończeniu tego sezonu. Nie żyję czasami Pepa i to też nie jest tak, że żyję tylko Tiki-Taką bo lubię też agresywną grę skrzydłami i szybkie kontrataki. Ja w tym sezonie nawet przełknąłem tą nudną grę bo skoro piłkarze chwalili trenera a wyniki były dobre to trzeba było po prostu kibicować. Mimo wszystko nadal twierdziłem, że źle zarządza szatnią i nie daje wystarczająco dużo szans wychowankom - decydując się na zakup takich piłkarzy jak Boateng czy Murillo tylko to potwierdził. Piłkarze oczywiście również są winni i część z nich powinna się pożegnać z klubem, przy czym nie chcę sprzedaży połowy składu ale korekty na każdej pozycji. Tak żeby wnieść trochę świeżości i młodości.
Co do trenera to zdaję sobie sprawę, że nie będzie łatwo znaleźć nowego kandydata ale wierzę, że znajdzie się ktoś na tyle ciekawy żeby dać mu szansę.
Ernesto czas w Barcy się skończył i tyle. Jego pozostanie i kolejny sezon byłby złym wyborem dla absolutnie wszystkich.

0

@Douglasinho A może dać szanse jeszcze jeden rok z pewnymi punktami jakie musi spełnić i poczekać na Xaviego?
Nie wyobrażam sobie scenariusza jaki był w tym roku w Realu, że w wyborze trenera rządził przypadek.
Może dać Unzue i Xaviego jako asystenta? Zobaczyć jak to działa. Aktualny trener rezerw raczej odpada moim zdaniem. Nie zatrudnią nikogo z zewnątrz kto nie był związany z klubem tak myśle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?