- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1285 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1285 Culés
6
Ale ten wtorkowy mecz mi otworzył oczy. Czuję się jak wybudzony z Matrixa.
Rakitić - tak naprawdę to co on robi na boisku? W obronie fajerwerków nie ma, w ataku? Podaję zawsze do kolegi obok. Strzeli czasem gola, od czasu do czasu złapie asystę. Ale co poza tym, co gość robi na boisku, jaką ma wartość dodatnią?
Roberto - chyba wszyscy na niego patrzą przez pryzmat PSG, ale to nie żaden prawy obrońca! To jest środkowy pomocnik do cholerny! Świetny rezerwowy, ale nie zawodnik na pierwszy skład!
Suarez - statystycznie człowiek patrzy xx bramek yy asyst wow! Co za piłkarz, jednakże oglądasz gościa w meczu i widzisz a) pajacowanie b) głupie gadki z sędzią/innymi piłkarzami c) symulki d) brak najprostszego przyjęcia piłki i mnóstwo strat e) machanie łapami jak coś się mu nie uda - i tak nawet niech strzeli czasem bramkę nie z tej ziemi, tylko dlaczego nie w LM od 4 lat na wyjeździe? Czas Luisa moim zdaniem przeminął odnośnie 1go składu.
Busquets - do zmiany pokoleniowej. Piłka jest dzisiaj szybsza, Busquets pozostał w romantycznych czasach Guardioli.
Jako kapitan Messi mnie zawiódł we wtorek, ale jako piłkarz zagrał naprawdę dobre zawody, i ludzie, którzy mówią, że zagrał dno są zaślepieni. Messi to piłkarz definiujący epokę. Najlepszy.
Valverde moim zdaniem jest już spalony wśród kibiców, uważam, że jego podejście jako manager do półfinału było błędem, złe decyzje i potworny blamazż jak sprzed roku. Uważam, że to dobry trener, ale nie dla Barcelony. Piłkarze potrafią grać, ale nie zostali odpowiednio zmotywowani. Prawde mówiąc to on zaczął poważnie wygrywać jako trener Barcy, sam się uczył zwyciężania, więc jak miał zmotywować pełnych sukcesami piłkarzami? Uważam, że potrzebny jest trener z jajami, a przede wszystkim taki, który osiągnął sukcesy jako piłkarz lub trener, taki który zna smak chwały. Taki człowiek wie, bo był w drużynach, które zwyciezaly, i wiedziałby jak motywować.
Musiałem trochę z siebie wyrzucić, bo po prostu nie wierzę do teraz co się wydarzyło we wtorek. Na szczęście wczoraj odbył się wspaniały mecz, który pokazał jak piłka jest piękna, co trochę mi usmieżyło ból 4 liter, w sercu. Czuję się trochę jak vildemort, ten mecz urwał kawałek mojej duszy i zostawił w tem meczu (tu już pojechałem wiem).