La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

15

"Jezeli czujecie się głupio przypomnijcie sobie co zrobił Rabiot...
Francuz odmówił Tottenhamowi ponieważ uznał, że to za mały klub dla niego."

No w sumie jakoś mi tak lepiej :)

konto usunięte

6

@macio_944 Ironia losu, Lucas i Aurier mają finał, a Neymar i Mbappe nie, po raz kolejny

Ahh, jak mnie zawsze cieszy gdy Kylian i Neymar upadają na głupi ryj

konto usunięte

16

@macio_944 Odnoszę wrażenie że dla Rabiota i jego matki żaden klub nie będzie wystarczająco duży

0

@Chwytliwy Jeszcze mogę zrozumieć niechęć do Neymara za odejście od nas (choć ja tej niechęci nie podzielam) to co przeskrobał Mbappe, że tak cieszy Cię ten przysłowiowy upadek?

konto usunięte

0

@Bobo25 Nie lubię przehype'owanych zawodników do potęgi , oraz nie lubię jego na boisku , proste, symulant oraz boiskowy cham, nie raz oglądałem jego spotkania gdy symulował równie dobrze co Neymar oraz pyskował do piłkarzy z przeciwnej drużyny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?