- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1387 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
36 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1387 Culés
3
Co do Valverde, to oczywiście mam mieszane uczucia. Jak już pisałem, chyba nigdy nie było trenera, który by tak mocno dzielił swoim podejściem do piłki i swoimi decyzjami kibiców Barcelony.
Z jednej strony jestem szczerze za odejściem. Myślę, że teraz jest na to najlepszy czas. Trzeba podjąć zdecydowane i mocne kroki (oczywiście również w składzie). Nie będę oszukiwać, że dla mnie styl gry w takiej drużynie jak Barcelona jest mega ważny, więc wraz ze zmianą trenera i zmianami w kadrze w końcu byłaby szansa, by powrócić do czasów atrakcyjnej gry (i nie mówię tutaj o drużynie pokroju Barca Pepa, tylko po prostu coś bardziej atrakcyjnego, artystycznego i kreatywnego). Z Valverde, nawet pomimo De Jonga i różnych wzmocnień nie wierze, że to się zmieni. Wciąż będzie ten pragmatyzm, solidność etc. Nie mówię, że to źle. Ale ja już osobiście mam trochę tego dość. Piłka ma sprawiać jak najwięcej przyjemności i radości i tego oczekuje od gry Barcelony, nie tylko od Leo, ale też od rzeszty zawodników. Żeby grali radośnie, z pasją etc. Żeby byli prawdziwą inspiracją.
Z drugiej strony... ciekaw jestem jak Valverde zaprezentowałby się w przyszłym seoznie mając na uwadze np. powrót Zidane'a, Ich rewolucje w kadrze i zapowiedź powrotu o walkę w lidze. Może to będzie kontrowersyjne stwierdzenie, ale czasami odnosiłem wrażenie że wiele zwycięstw było trochę prowizorycznych. Decydowały o tym indywidualności, lub po prostu bardzo słaba forma przeciwników, którzy i tak dominowali momentami w meczach. Ciekaw jestem jak Valverde zaprezentowałby się na przestrzenii całego sezonu na tle barzdo silnych ekip, a w przyszłym sezonie taką ekipą może być Real, którzy z pewnością postawi mocno na ligę.
Mimo wszystko, mimo tego że Valverde szanuję, to chciałbym dużych zmian. Praktycznie wszędzie. W zarządzie, na ławce trenerskiej i w szatni. Chciałbym mocnego powiewu świeżości. Mam nadzieję, że tym razem się nie zawiodę.