La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2391 Culés

2

a może oni grają oszczędnie i chodzi im o kolejną edycję LM kto wie ,hue hue :)

konto usunięte

9

@Jackpb1234 hue hue 3 dni po meczu jest dajcie już sobie z tym spokój

konto usunięte

1

@adamek1910 hue hue

domyślam się, ze oprócz wtorku, to i środę miałeś spieprzoną. Tak jak ja z resztą

hue hue

konto usunięte

8

@Odesseiron wtorek środa tak ale w czwartek już przestałem o tym myśleć :) bardziej teraz nie mogę się doczekać okienka transferowego i nowego sezonu

0

@Odesseiron a mnie środa bardzo bawiła,tak mnie Onana zdenerwował jak na czas w 90 min grał a 3min pozniej wszyscy od środka zaczynali to była piękna karma :)

konto usunięte

0

@Jackpb1234 Ale ja nie środowej Lidze Mistrzów. Kolega Adamek i ja kibicujemy jeszcze mniejszemu klubowi w mniejszej lidze.

1

@Odesseiron a to nie znam xDD a tak serio z jednej strony było mi smutno ze mieliśmy niepowtarzalną szansę i cudny wynik,z drugiej śmiać mi się chcę jak pięknie wypuścili awans z rąk a będą mydlić oczy połowie kibiców bajkami o oszczędzaniu sił cały sezon

konto usunięte

1

@Odesseiron niestety stwierdzenie mniejszy klub w mniejszej lidze może jesteś przez długi czas się nie zmienić patrząc jaki kabaret tam jest w drużynie i zarządzie

konto usunięte

0

@Jackpb1234 co się stało to się nie odstanie :) trzeba myśleć pozytywnie o następnym sezonie i tyle :) do tego w tym mamy jeszcze jeden finał do wygrania bo to zawsze lepiej go wygrać niż przegrać mimo,że to 'tylko' puchar króla

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?