La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1130 Culés

12

Nie wiem jak Wy, ale ja chętnie sprzedałbym Rakitica. Coś co powtarzam od paru dni: teraz myślę, że jest dobry czas na to, by zrobić pewną rewolucje w szatni, na ławce i w zarządzie. Dlatego pomimo mojego szacunku do Rakitica, któremu oczywiście zawdzięczamy bardzo wiele, to Jego czas może już dobiegł końca w Barcelonie. Marzy mi się raz na jakiś czas (a z czasem to może i coraz częściej) pomoc Coutinho-Arthur-De Jong. Mieszanka spokoju (Arthur), zwinności i fantazji (De Jong) z ofensywą (Coutinho). Nie wiem tylko, czy z Valverde na ławce jest to możliwe. Wydaje mi się, że niestety nie... dlatego więc taki układ chciałbym zobaczyć pod okiem nowego trenera.

2

@macio_944 Coutinho w pomocy gra słabo jak na lewym ataku, do tego groźne straty i słaba gra w defensywie

konto usunięte

3

@macio_944 Rakitić ok ale na pewno Coutinho. Nie bądźmy naiwni jeżeli facet przez ponad 7 miesięcy gra na poziomie Denisa Saureza to warto czasami wyjść z biznesu i odzyskać pieniądzy by zainwestować w innego zawodnika.

0

@Bagsik88 Może pod okiem innego ziomka na ławce trenerskiej lepiej by sobie radził. Osobiście chciałbym to zobaczyć.

0

@macio_944 W poprzednim sezonie był Valverde na ławce i jakoś lepiej grał...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?