La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1364 Culés

1

Nie uważacie, że większe problemy w lidze mistrzów zaczęły się pojawiać kiedy Xavi odszedł z Barcy a Iniesta był już coraz starszy? W ich erze myślę, że Bayern był jedyną drużyną, która była lepsza od nas w tamtych czasach. Pomoc to najważniejsza formacja w piłce nożnej i z takimi zawodnikami jak teraźniejszy Busquets czy Rakitic nigdy nie wygramy LM. Przyjeżdża do nas Lyon, przejmuje środek pola i Messi musi ratować awans do ćwierćfinału...

2

@Momalsino Na pewno tak, w pierwszym sezonie Lucho największą robotę zrobiło trio MSN które było zaskoczeniem dla każdego a z każdym kolejnym rokiem już tak kolorowo to nie wyglądało najpierw zatrzymało nas Atletico, później Juve i Roma a teraz Liverpool, Real miał CKM a my już wiekowego i zmagającego się z kontuzjami Andresa, Busiego który nie był nigdy samodzielnym liderem środka i Rakiticia bardziej od asekuracji niż faktycznego dyrygowania środkiem, teraz przyszedł Arthur, będzie Frenkie i można będzie coś z tego zrobić ale to już jest kwestia jak trener ich poukłada żeby potrafili ten środek zdominować

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?