La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1175 Culés

2

To będzie ciekawe lato. Nie tylko ze względu na Barcelonę.
Nie wiem jak wy, ale ja bardzo szanuję i podziwiam Atletico. Można ich nie lubić za ich styl, za murowanie, we wcześniejszych czasach nawet agresywna gra. Typowe walczaki. Simeone zbudował tam topową drużynę, ale co z nią będzie 1 lipca?
Lucas Hernández, Filipe Luís, Juanfran, Diego Godin, na 95% Griezmann, kto wie co będzie z Rodrim (nie będę zdziwiony jeśli City wpłaci po prostu klauzulę za tak genialnego zawodnika - 70 milionów euro). Jeden rok i strata tylu kluczowych piłkarzy. Bez nominalnego lewego obrońcy, z 2 stoperami (w tym z Saviciem, z całym szacunkiem do niego, no ale jednak), z Ariasem na prawej. W ataku po Griezmannie zostanie dziura.
Jestem bardzo ciekaw co włodarze Atletico i Diego Simeone zrobią. Jakimi piłkarzami to zastąpią.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?