- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1696 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
109
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1696 Culés
6
Jestem po drugim odcinku miniserialu „Czarnobyl”. Uderza wiele rzeczy skala zagrożenia, cierpienie i śmierć ludzi w męczarniach etc. Lecz mnie najbardziej uderza buta, ignorancja, głupota ludzi na szczeblach władzy.... Mimo głosów ekspertów robili i mówili swoje BO MOGLI... STRASZNE jak głupi potrafi być człowiek w swoim zacietrzewieniu .... No i niestety dalej ten typ ludzi występuję na szczeblach władzy. Świat się zmienia, ale niektóre rzeczy pozostają stałe. Polecam jeśli ktoś nie widział jeszcze tego serialu.
BTW. nie ma się co dziwić, że tylu ludzi w Polsce choruje na raka lub rodzi się z takimi czy innymi wadami...
0
@IronSanHybrid No nie ma co się dziwić biorąc pod uwagę erę telefonów, samochodów i nałogów.
0
@joloskyy No, a ja się dziwę, bo moim zdaniem to prawnicy powinni odpowiadać za system prawny, Lekarze powinni odpowiadać za służbę zdrowia. Specjaliści od finansów za finanse etc. W efekcie czego to ekspert powinien mieć decydujący głos.
1
@IronSanHybrid Witamy na wschodzie Europy . Do dzis na wschodzie wszystko jest na wariackich papierach
1
@Jackpb1234 Niestety masz rację.
1
@IronSanHybrid Polecam książkę/reportaż Swietłany Aleksiejewicz ,,czarnobylska modlitwa"
0
@IronSanHybrid Chodzi mi o to, że w dzisiejszych czasach na codzienne stykamy się z tak ogromna liczba kancerogenów, że wpływ Czarnobylu na dzisiejszych nas sięga pewnie części tysięcznych procenta, o ile w ogóle.
0
@joloskyy To, że innych czynników jest więcej nie ulega wątpliwości, ale teraz widzimy, że choruje dużo osób, które żyły już w momencie wybuchu. Jestem pewien, że i dziś swoją cegiełkę do zachorowań Czarnobyl dodaje. Sami naukowcy mówią, że skutki Czarnobyla będziemy odczuwać przez lata.