La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1919 Culés

konto usunięte

5

Pan Premier zmienił zakończenie roku szkolnego z piątku na środę. Naprawdę Panie Premierze fajnie że tylko takie problemy są w tym kraju. Brawo

15

@Janiama Bardzo dobra decyzja, bo jaki jest sens, żeby po dniu wolnym pójść na 30 min na zakończenie.

1

@Janiama Przynajmniej tutaj myślą o ludziach :)

konto usunięte

7

@Grzesior667 Jasne tylko że za miesiąc jest koniec roku szkolnego o którym chyba wiadomo od mniej więcej roku. Ten temat był poruszany kilka miesięcy temu ale wtedy rząd nie chciał przekładać zakończenia. Cóż wybory za tydzień a słupki spadają...

0

@Janiama To akurat jest chyba ok decyzja, ja nie wiem w sumie.

4

@Grzesior667 Nie no w ogóle bez sensu chodzić do szkoły między wolnymi weekendami. Szkoda czasu

konto usunięte

11

@Janiama Rozumiem, że Twoim zdaniem to, że są ważniejsze problemy, znaczy że tymi mniejszymi w ogóle nie warto się zajmować?

7

@Bykunn x?D Dobra decyzja z tym zakończeniem, ludzie i tak mają długie weekendy już po zarezerwowane, teraz pewnie będzie ich jeszcze więcej, a tu dorabianie głupich teorii. Żenua

0

@Bykunn Ale to i tak końcówka roku

0

@Janiama Mogliby nawet tydzień przed zakończeniem roku szkolnego to przełożyć. Nie robi mi to różnicy. A wstawać na kacu na zakończenie szkoły to tak średnio.

konto usunięte

0

@kamilop Tutaj chodzi o termin tej decyzji. Przecież już wcześniej były postulaty o zmianie no ale Boże Ciało i bali się że ludzie wyjadą na urlopy a tak to przetrzymali ich dłużej.

5

@Bykunn No na pewno w tą środę byłyby jakieś lekcje. I tak szkoły puste, a oceny dawno wystawione :P

Nie ma co się czepiać takich decyzji.

konto usunięte

0

@TheNekro94 Kurde czytajcie co piszę, bo nie będe cały czas ten sam komentarz dodawał.

konto usunięte

0

@Janiama Ciekawe ile wycieczek szkolnych zaplanowano na tę środę.

konto usunięte

0

@KamQiX Jak nie powiedz? Miesiac przed ktoś sobie coś przekłada bo ma taki kaprys. Nauczyciele monitowali o tym już od listopada to rząd powiedział nie ma mozliwości. Jednak są jak widać

konto usunięte

0

@Janiama To Ty naucz się wyrażać to co chcesz przekazać bo w pierwotnym poście napisałeś zupełnie o czym innym.

konto usunięte

6

@Janiama Wiesz, że Wigilia w roku 2031 roku wypada w środę? Moim zdaniem jest to niewyobrażalny skandal, że rząd jeszcze nie wydał rozporządzenia aby wolne było od poniedziałku, 22 grudnia. Wiedzą o tym przecież już teraz, a jednak nic nie zrobili. A nie, czekaj w 2031 będą wybory, wtedy pewnie to zmienią. A to cwaniaki jedne!

3

@Kompletny Ja nie znam szkół w których wycieczki są organizowane pod koniec roku.
Bardziej koniec maja/początek czerwca

konto usunięte

0

@TheNekro94 Ironia kur.. nie czujesz

0

@Janiama Czemu uważasz, że to za późno?

konto usunięte

0

@Delolen Mówimy o terminie czerwiec 2019 a nie 2031 r wiec nie wpierdzielaj się między wódkę a zakąskę bo wchodzisz w dyskusje nie zapraszany i tylko wtedy gdy na rząd ktoś coś mówi.

konto usunięte

9

@Janiama A to zamknięta dyskusja? Oj, to przepraszam najmocniej, nie zauważyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte

0

@KamQiX Ok nie ma tematu, dla mnie to chore by pod wpływem wyborów robić taki ruch pod wyborców. Przecież o to tutaj chodzi nic więcej, powtarzam ten temat byl przerabiany i MEN nie podjął rozmów. Natomiast decyzja jest dobra tylko dlaczego teraz o to mi chodzi

0

@Janiama Pod wybory czy nie, decyzja sama w sobie nie jest zła. Nie uważam też żeby było zbyt późno. Szkoły i tak raczej nic nie planują na tą środę, więc nie będą mieć problemów z organizacją końca roku szkolnego 2 dni wcześniej.

konto usunięte

0

@GenerałXavi Ale takimi pierdołami kolego wygrywa się wybory i dopóki ludzie nie zaczną od tego to Twoje wywody nic nie dadzą. Społeczeństwo jest proste i łatwo nim manipulować dlatego należy zacząć od podstaw a nie od Wenezueli bo ludzie nie wiedzą nawet że coś takiego istnieje. I nie łap mnie za słowka bo pokazuję jak wygląda świat a i tak wszyscy się przypi..dalają i nie widzą problemu.

konto usunięte

1

@barcelonaLM Chyba jednak trochę takich szkół jest.

0

@Kompletny Tak? Może są, ale jaki widzisz problem? Że po świadectwo będą musieli iść do sekretariatu?

konto usunięte

0

@GenerałXavi Decyzja jest dobra tylko powinna być podjęta wtedy kiedy nauczyciele o to prosili a to był koniec ubiegłego roku a nie pod wpływem słupków wyborczych. Tak samo jak mało kto widzi coś złego że w maju rozdano emerytom 10 mld zł a decyzja była w marcu.

konto usunięte

0

@barcelonaLM To nie mój problem, ale chyba po coś się te zakończenia roku organizuje.

konto usunięte

0

@GenerałXavi Ludzie wiedzą ale moga nie pójść bo te wybory generują małą frekwencje. Tutaj chodzi właśnie o frekwencje bo ona będzie decydowała. To sa właśnie takie wybory które emocjami mozna wygrać gromadząc swój elektorat. W październiku pójdzie ponad 50% a teraz może być około 35%

0

@Kompletny Uwierz mi, dla zdecydowanej większości uczniów zakończenia są tylko do "odbębnienia" i pójścia po świadectwo. Chyba, że chodzi o ukończenia szkół podstawowych czy gimnazjów, ale wątpię żeby w takich klasach ktoś robił wycieczki pod koniec roku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?