- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1026 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1026 Culés
1
Jak myślicie, przy ewentualnym transferze Griezmanna jak będzie wyglądało nasze ustawienie z przodu? Antoine za Luisa?
TYLKO NIE PISZCIE, ŻE JAK VALVERDE ZOSTANIE TO SUAREZ BĘDZIE GRAŁ OD DECHY DO DECHY WSZYSTKO.
Taki transfer daje dużo opcji ustawienia ataku. Griezmann to nie typowa 9, obskoczy wszystko. Teoretycznie grając z nim powinna być duża wymienność pozycji. Jest sporo opcji ustawienia:
- Griezmann-Suarez-Messi;
- Dembele-Messi-Griezmann;
- Dembele-Griezmann-Messi;
- Dembele-Suarez-Griezmann
Są to na tyle uniwersalni zawodnicy, że wymienność pozycji powinna następować naturalnie. Jestem ciekaw jak będzie to wyglądać na linii Antoine-Leo. Są to podobni zawodnicy, grają w podobnym obszarze boiska. Ich wymienianie się pozycjami (zejście do środka, zejście bardziej na prawą) może wyglądać ciekawie.
To tylko opcje jeśli decydujemy się na 4-3-3. Zawsze można też postawić na 4-2-3-1, gdzie na szpicy będzie Luisito, a za nim Dembele-Messi-Griezmann.
0
@BigShaq Ostatnią opcję napisałeś taką samą jak pierwszą ;)
0
@BigShaq Wszystko fajnie ale warto wziąć pod uwagę że griezmann jest najefektywniejszy kiedy gra w parze z typem od czarnej roboty, który bierze na plecy wszystko co idzie na griezmanna. Ale zobaczymy, na ligę, południowo amerykański styl podobno mu najbardziej odpowiada, jest mobilny noi umiejętności ma najwyższych lotów. Oby tylko - jeżeli przyjdzie - poprostu się zamknął i stał się typowym chłopcem który chce tylko grać w piłkę
1
@Coutinho007 Miał być tam Dembele, poprawione. Dzięki za czujność.
0
@BigShaq Myślę, że 4-2-3-1 nie przejdzie u Ernesto. Obstawiam 4-3-3 z pierwszej opcji. Dembele stanie się rezerwowym wchodzącym najczęściej w momencie kiedy Suareza trzeba będzie oszczędzać. Suarez będzie robił przestrzeń tej dwójce a oni razem powinni zrobić niezły wiatr w polu karnym. Przynajmniej mam taką nadzieję.
0
@BigShaq Nie ma za co ;)
1
@Douglasinho Właśnie przy ustawieniu bez Dembele bardziej niż 4-3-3 (chociaż pewnie na papierze będzie to 4-3-3, albo w fazie bronienia) 4-3-1-2, gdzie Messi operuje za Luisem i Antoinem. Messi zawsze schodzi do środka i atakuje z głębi pola, więc może miałoby to sens.
0
@BigShaq To ma sporo sensu ale potrzeba dobrego prawego obrońcy co jest naszą bolączką od dawna :P Inaczej stracimy prawe skrzydło nad czym ubolewam też od jakiegoś czasu.
1
@Douglasinho Racja. Nasza prawa strona jest martwa. Zwłaszcza jeśli nominalnie jest tam Messi, a myślę, że z Griezmannem "po prawej" byłoby tak samo.