- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2698 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2698 Culés
3
Za kadencji Valverde w fazie pucharowej w LM zagraliśmy 10 meczów. Wymieńcie mi chociaż jeden w którym zdominowaliśmy przeciwnika, nie dając mu szansy na jakikolwiek sukces.
17
@Momalsino Nie było takiego, Chelsea rok temu nas praktycznie zdominowała w obu spotkaniach. Z Romą na Camp Nou pomimo, ze wygraliśmy 4:1 to wyglądaliśmy beznadziejnie. Chyba tylko u siebie z Lyonem w pełni dominowaliśmy ale też był moment w którym nas przycisnęli.
7
@Momalsino Ale nas w La Liga potrafi zdominować każdy, tylko ter Stegen zazwyczaj nas ratował, a co dopiero mówić o LM
1
@Momalsino jak nas Las Palmas potrafiło cisnąć przez 60 minut to co tu mówić o zespołach z LM
0
@FCB24 No to jakie argumenty są za Valverde?
0
@Momalsino Lyon na wyjeździe, United u siebie, poza pierwszymi 5 minut.
2
@Rewolucja123 Po co z nimi uparcie dyskutujesz?
Oni mają we łbach tylko jedno: "Valverde jest beznadziejny". Co z tego że wygrał dwa razy ligę i być może teraz drugi puchar. Co z tego że odpadał z LM dlatego że nasi zawodnicy demolowali rywala w pierwszym meczu a potem uważali się za władców wszechświata? Co z tego że po 3 latach demolowania klubu i stylu przez Lucho dostał zespół totalnie rozbity. Bez jednej z największych gwiazd. A bardzo szybko poukładał zespół. Co z tego że nawet bez Leo rozbił RM 5:1 - same przypadki. To Leo i MatS we dwóch sami wszystko wygrali. 2 na 11. Bla bla bla...
To wszystko się nie liczy bo państwo hejterzy wiedzą przecież lepiej. #Valverdeout i zero merytoryki.
0
@Azi Nie poddaje sie do momentu, gdzie zaczynam sie nudzic tym pisaniem z nimi.
0
@Azi Luczo zdemolował Barcelonę XDDDDDDDDDDDDD
Messi w tym sezonie jakieś 60 % spotkań wygrał sam. Tylko to był najsłabszy Real od 92 roku kiedy Barca zmieniła 3 trenerów w ciągu sezonu? Za takie idiotyczne teksty powinien lecieć ban.
0
@jedrek7000 Tyle właśnie umiecie napisać:
"Messi sam wygrywa", "[wstaw cokolwiek] XD"
Bla. Bla. Bla.
Dlatego właśnie z Ws kpię.
Zero argumentów. Tylko tępe podążanie z tłumem. I krzyczenie - cokolwiek byle reszta krzyczała to samo.
0
@Azi zero to jest argumentów za zostaniem Valverde. Jaka była konkurencja przez te 2 sezony w La Liga???? Żadna
0
@FCB24 Ziew. To faktycznie powód żeby zwolnić Valverde. Bo konkurencja mogła była słaba. Całkiem logiczne :D
0
@Azi Czy Ty jesteś normalny człowieku? Przeczytaj sobie artykuł z przed kilku dni ile punktów dały nam bramki czy asysty Messiego. Za jakim ja tłumem idę? Ile razy Messi wszedł z ławki w tym sezonie i uratował wynik? Właśnie tacy specjaliści bronią Valverde szkoda że muszę pisać cenzuralnie kolego.
0
@jedrek7000 Messi jest genialny. I co z tego? Dlaczego próbujesz mi wmówić że Valverde jest beznadziejny bo Messi u niego gra świetnie? To chyba oznacza coś wręcz przeciwnego?
0
@Azi 5 minut temu redakcja dodała artykuł poczytaj sobie. Messi jest genialny bo Valverde prowadzi Barcelonę boże.. XDDDDDDD
0
@jedrek7000 Przeczytałem. I co z niego wynika? Ty jesteś dzieckiem czy z kim ja piszę?
Co by się nie pojawiło to oznacza że Valverde jest beznadziejny? Najlepszy piłkarz w historii jest najlepszy i strzela bramki = Valverde jest beznadziejny. Średnia bramek w lidze jest najniższa w ostatniej dekadzie bo wszyscy stawiają na defensywę = Valverde jest beznadziejny. Real jest beznadziejny = Valverde jest beznadziejny.
Super logiczne wywody. A umiesz już sam wiązać buty? :)
0
@Azi Gdzie ta genialna defensywa? W meczu z Liverpoolem? Może w ostatnim z Eibarem?
Widzę że masz problemy z czytaniem albo rozumieniem w 38 meczach w lidze straciliśmy 36 goli średnia prawie 1 na mecz.
0
@jedrek7000 Jaka genialna defensywa? O.o
O czym Ty do mnie piszesz?
Gdzie ja napisałem że my mamy genialną defensywę? :D
I Ty próbujesz mi zarzucać że nie umiem czytać ze zrozumieniem? To się nazywa hipokryzja kolego.
0
@Azi Dobra kończę z Tobą rozmowę bo nie chcę dostać bana. Dla mnie jesteś na poziomie Valverde uznaj to jako komplement dla swojego mentora.
0
@jedrek7000 Hahaha. Tak jak mówiłem. Tam na wstępie napisem jaki poziom merytorycznie prezentujecie. Oto żywy dowód :)
No ale gdzie ta genialna defensywa o której rzekomo pisałem? :D